PRACA OD ZARAZ ! MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH Nr 204

Miejsce pracy:  Paryż, Francja

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ  OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

Work Service Express ZATRUDNI Monterów płyt KG / Plakistów z doświadczeniem

Wymagania

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:
• Minimum 3-LETNIEGO doświadczenia na systemach francuskich popartego referencjami
• Znajomości języka francuskiego branżowego budowlanego
• Przygotowania własnej skrzynki z narzędziami
• Znajomości rysunku technicznego oraz czytania planów
• Dokładności i zaangażowania
• Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Obowiązki

Do obowiązków pracownika będzie należało:
• Montaż ścianek (wymagana znajomość systemów francuskich : doublage i plaster miodu typu PPAN)
• Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong
• Szpachlowanie
• Szlifowanie

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
• stawkę 9,76 euro brutto za godzinę
• premię panier( koszykowa) 9,70 euro brutto za przepracowany dzień
• premię za samochód 50 euro brutto
• premię za język 50 euro brutto
• premię uznaniowa 100 euro brutto na miesiąc
• premię za produktywność przyznawana miesięcznie max. do 300 euro na miesiąc
• premię "trajet" za dojazdy między 1,45-4,00 Euro
• płatny urlop
• stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na projekcie
• wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV na nasz adres e mail.
Pośpiesz się, a wyjedziesz już niebawem!

POLECAJ I ZARABIAJ

Jeśli polecisz nam znajomego …. (nazwa stanowiska z oferty) , który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!). Wejdź na naszą strone internetową i wypełnij formularz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

duze zdjecie logo.jpg

Link to postu