Operator wózka widłowego - praca od zaraz w BELGII! Nr 204

Miejsce pracy: Ghent, Belgia

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ  OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

Work Service Express ZATRUDNI Operatora Wózka Widłowego z językiem angielskim

Wymagania

• Doświadczenie w pracy OWW
• Ukończony kurs na wózki widłowe
• Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki

• Obsługa wózka widłowego do 3,5T
• Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych, kontenerów na Dziale Volvo
• Obsługa skanera
• Ogólne prace magazynowe

Mile widziane

• Własny samochód

Oferujemy

• Umowę o pracę na pełen etat
• Wynagrodzenie w wysokości 11,69Euro brutto/h
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• DODATEK za eksploatację własnego samochodu
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia
• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

duze zdjecie logo.jpg

Link to postu