pracownik produkcji, praca w BELGII, atrakcyjne stawki!!

O naszej firmie

Personal Expert Sp. z o.o. jest cenioną firmą rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanego personelu, posiadamy stałe i aktualne oferty pracy za granicą.
Aktualnie dla naszego belgijskiego partnera – wiodącego producenta egzotycznych dań gotowych na rynek europejski - poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIKA PRODUKCJI W BELGII

Opis stanowiska

Praca przy produkcji żywności azjatyckiej: kurczak, wołowina, farsz, makaron, ryż

Sprawne organizowanie pracy na linii produkcyjnej

Samodzielna praca fizyczna

Współpraca z kuchnią, magazynem by wszystkie produkty do produkcji były na czas

Praca odbywa się na hali produkcyjnej w temperaturze ok. 15⁰C, w odzieży ochronnej zapewnionym przez Klienta i obuwiu zapewnionym przez Pracodawcę.

Wymagania

Minimum ok. 2 lata doświadczenia w pracy przy produkcji żywności

Znajomość języka angielskiego lub francuskiego jest KLUCZOWA – praca w środowisku międzynarodowym

Umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

Umiejętność zarządzania pracą innych osób

Brak nałogów (mile widziane osoby niepalące)

Brak alergii na żywność i przyprawy oraz innych przeciwwskazań zdrowotnych

Nasza oferta

Zatrudnienie na umowę o pracę

Gwarantowana wypłata wynagrodzenia

Zapewnione zakwaterowanie

Praca 5 dni w tygodniu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniona odzież robocza (buty i fartuch)

Możliwość uzyskania podwyżki

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym:[email protected] pod numerem telefonu +48 508 869 844
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Link to postu