PRACA OD ZARAZ ! Monter płyt kg / plakista / regipsiarz

Work Service Express ZATRUDNI Monterów płyt KG / Plakistów z doświadczeniem

Wymagania

• Minimum 3-LETNIE doświadczenie z referencjami
• Znajomość języka francuskiego branżowego budowlanego
• Przygotowanie własnej skrzynki z narzędziami
• Znajomość rysunku technicznego oraz czytania planów
• Dokładność i zaangażowanie
• Pracowitość, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

Obowiązki

• Montaż ścianek (wymagana znajomość systemów francuskich : doublage i plaster miodu)
• Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong
• Szpachlowanie
• Szlifowanie

Mile widziane

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników
• Dodatek żywieniowy (prime panier)
• DODATKI za znajomość języka francuskiego
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Link to postu