Złota rączka - Praca na terenie parku campingowego

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie parku campingowego w Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Westende

 Praca w różnych godzinach. Praca sezonowa.

 Główny zakres obowiązków:

- wydawanie pościeli gościom parku,

- usuwanie bieżących usterek na terenie campingu,

- drobne prace konserwacyjne.

Wymagania:
- doświadczenie w pracach technicznych (mile widziane),

- komunikatywna znajomośc j. angielskiego (warunek konieczny),

- umiejętności techniczne,

- preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów,

- dyspozycyjność.

 Oferujemy:

- organizację wszelkich niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Belgii;

- zakwaterowanie (bezpłatne);

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres [email protected] w tytule wpisując: Złota rączka

Link to postu