Praca przy montażu basenów/Belgia, Lokeren

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Praca przy montażu basenów

Region wykonywanej pracy: Belgia/ Lokeren

Opis stanowiska:

Osoba na danym stanowisku będzie musiała zajmować się montażem basenów u klientów.

W firmie robione są  dwa rodzaje basenów: baseny betonowe i baseny poliestrowe.

Zakres obowiązków:

- wylewanie betonu i rozcieranie,

- układanie płytek i mozaiki basenowej,

- montaż oświetlenia basenowego,

- montaż filtrów basenowych,

- foliowanie, szalowanie.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – warunek konieczny,

- prawo jazdy kategorii B,

- własny samochód,

- doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata.

- doświadczenie jako elektryk i hydraulik

- umiejętność i doświadczeni w wylewaniu betonu i rozcieraniu

- uprawnienia na koparko ładowarkę – mile widziane

Oferujemy:

- stawka: 14 euro/h brutto

- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,

- wypłaty tygodniowe,

- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,

- bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań,

- stabilizację zatrudnienia popartą 14-letnim doświadczeniem,

- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę,

- dodatki na dzieci,

- dodatki wakacyjne i końcoworoczne.

e-mail: [email protected] ,

kom. 669-958-661

KRAZ 1145

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli :

\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie

covebo logo rgb 500.jpg

Link to postu