Praca dla spawacza

Napisano (edytowany)

Spawacz szalunkowy w Belgii

Dla naszego klienta, firmy specjalizujacej sie w produkcji, sprzedazy i wynajmie szalunkow, pilnie poszukujemy spawacza szalunkowego. Oferujemy dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected]

Warunki finansowe:

§  Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,39€ brutto/godz.

§  Bonusy: pieniądze wakacyjne, 13stka, kilometrówka, bony zywnosciowe (6€ dziennie), zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

§  Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€)

§  Płatne święta

§  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (70€ tygodniowo)

Zakres obowiązków:

§  Spawanie aluminiowych elementow metoda MIG/MAG

§  Ciecie, wiercenie i szlifowanie profili

§  Wykonywanie szalunkow pod konstrukcje betonowe

§  Montaz, demontaz i naprawa szalunkow do fundamentow i scian

Wymagania:

§  Komunikatywny angielski lub niemiecki

§  Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

§  Doswiadczenie z suwnica

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]

Edytowano przez JobTalent

Link to postu