Praca dla blacharza w Belgii

Blacharz w Belgii

Dla naszego klienta, warsztatu w Belgii ze specjalizacją marki Land Rover, pilnie poszukujemy blacharza. Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnym warsztacie na podstawie belgijskiej umowy! Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected]

Warunki finansowe:

Atrakcyjne wynagrodzenie: 15-17€ brutto/godz. (= miesięcznie od 1846 do 2444€ netto!)

Bonusy: pieniądze wakacyjne (od 3069 do 3478€ netto), 13stka (od 1519 do 1721€ netto), kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€)

Płatne święta

Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (70€ tygodniowo)

Zakres obowiązków:

Demontaż uszkodzonych części

Wyklepywanie wgnieceń

Spawanie MIG/MAG

Rzadziej prostowanie blach przy użyciu ramy

Montaż naprawionych części

Wymagania:

Komunikatywny angielski

Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Co najmniej 5 lat doświadczenia jako blacharz

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]

Link to postu