Praca dla elektromontera w Belgii

Elektrotechnik systemów wentylacyjnych w Belgii

Job Talent poszukuje elektrotechników do instalacji i konserwacji systemów wentylacyjnych! Nasz klient jest renomowaną firmą zajmujacą się nowoczesnymi systemami wentylacyjnymi m.in.
w kuchniach w szpitalach itp.

Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w międzynarodowej firmie na podstawie belgijskiej umowy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV pod adres [email protected] !

Atrakcyjna stawka: 14-15€ brutto/godz.

Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz eko-czeki

Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€)

Praca na pełny etat (40 h)

Szkolenia nt. produktów naszego klienta

Płatne święta

Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (70€/tydzień)

Obowiązki:

Instalacja, uruchamianie i konserwacja maszyn wentylacyjnych

Wymiana uszkodzonych elementów

Montaż elektrycznych i elektronicznych elementów

Praca na podstawie rysunków technicznych

Praca samodzielna lub w grupie

Czasami praca na wysokosci 4 do 5 metrów

Wykonywanie zleceń w Belgii i Luksemburgu, czasem z koniecznością noclegu

Wymagania:

5 lat doświadczenia jako elektrotechnik

Doświadczenie z zasadami bezpieczeństwa na placu budowy

Wymagany komunikatywny angielski. Dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub francuskiego jest traktowana jako plus

Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

Gotowość do uczenia się języka niderlandzkiego lub francuskiego

Link to postu