Cieśla szalunkowy/ Betoniarz – praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

-pełen zakres obowiązków związany z montażem szalunków na podstawie rysunku technicznego,

-praca z systemami Meva panels

-szalowanie fundamentów, ścian i podłóg na podstawie rysunku technicznego lub wytycznych

  kierownika zespołu,

-drobne prace zbrojeniowe.

Wymagania:

- kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku cieśla szalunkowy lub betoniarz

- doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych – np. w  Belgii

- zaangażowanie i motywacji do pracy

- mile widziane własne auto

- znajomość komunikatywna języka angielskiego

Oferujemy:

- kontrakt na zasadach belgijskich z możliwością przejścia na kontrakt bezpośredni,

- wysokie wynagrodzenie

- możliwość nadgodzin

- opiekę koordynatora

- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cv prosimy przesyłać na mail: [email protected]

covebo logo rgb 100.jpg

Link to postu