Praca dla Rzeźnika

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z belgijskich klientów  poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Rzeźnik

Miejsce Pracy: Belgia

KRAZ:1145

Zakres obowiązków:
- cięcie, przygotowanie mięsa pod zamówienie,
- obróbka mięsa, oczyszczanie, mielenie
- pakowanie, ważenie, układanie w chłodniach

Wymagania:

-doświadczenie w pracy z nożem,

-umiejętność obróbki mięsa wołowego

-doświadczenie w pracy na stanowisku Rzeźnika

-samodzielność w wykonywanych zadaniach,

-znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym(warunek konieczny!)

Oferujemy:

- Zakwaterowanie , Ubezpieczenie,

- Opiekę polskiego koordynatora

- Premie końcoworoczne, dodatki na dzieci.

Forma kontaktu:

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny. e-mail: [email protected] , 664 081 631

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)\\\".

Link to postu