Ambitny,młody od Nowego Roku - WEJDZ PRZECZYTAJ

Witam, jak w temacie, planuje wyjazd do Belgii, a mianowicie Antwerpii od Nowego Roku.

Zakwaterowanie, oraz samochód posiadam (prawojazdy kat.B)

Mam 21 lat, po szkole zawodowej o zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Oprócz praktyk na warsztacie mechanicznym posiadam wiele atutów do pracy, takich jak :

 

Pracowałem dorywczo jako instalator sanitarny (pomocnik), po szybkim doszkoleniu potrafiłbym pracować w tym fachu samodzielnie.

  • Pracowałem dorywczo na budowie, jako pomocnik murarza, i również w wykończeniówce wnętrz- więc raczej po krótszym wprowadzeniu również potrafiłbym pracować samodzielnie.

Kierowca pizzeri (praca również dorywcza)

  • Pracowałem 3 miesiące w Holandii jako MONTARZYSTA OPON- praca od A-Z (wymiana opon,wymiana kół,klejenie opon,wyważanie,obsługa klienta) Pracowałem w wysokiej jakości firmie ProfileTyreCenter Deen Haag. Sprawdzałem się wyśmienicie w tym fachu!

 

OD 2 LAT mam okazję pracować jako magazynier, (9 miesięcy jako order-picker oraz na inboudzie-przyjęciu towaru) oraz (ponad rok na magazynie gdzie każdy pracownik wykonuje każdą prace magazynową (przyjęcie;pickowanie towaru;wydanie) 

Podczas tych 2 lat doskonale sprawdzam się na wózku widłowym typu Reachtruck (wysokiego składowania),

miałem okazję również długi czas pracować na wózku widłowym czołowym.

 

Kilka słow o mnie, jestem 21 latkiem, który nie zamierza próżnować w pracy w Polsce, i marnować swe ambicje.

Język angielski mam komunikatywny, w Holandii obowiązki rozwiązywałem sam, takie jak załatwianie w urzędach,czy bankach, również rozmowy z klientami wyglądały całkiem nieźle.Jestem gotów podjąć nauki języka obcego w szkole Belgiskiej. Mam zamiar wyjechać na dłuższy okres, zamieszkanie w Belgii udostępnia mi znajomy z Polski,więc z tym nie ma problemu, samochodem pragnę przyjechać z samej Polskii.Duże plusy to NIE PALENIE PAPIEROSÓW, oraz ZEROWY POCIĄG DO ALKOHOLU/UŻYWEK.Nie jestem chłopakiem marnej sylwetki,co daje duży plus w pracach fizycznych,które jestem gotów podjąć!

 

CHCIAŁBYM ZNALEŹĆ PRACĘ NA DŁUŻSZY OKRES, GOTÓW JESTEM PODJĄĆ ROZMOWY O KAŻDEJ PRACY, NAJLEPIEJ Z RĘKI OSOBY PRYWATNEJ. MYŚLE ZE DOGADANIE ZE MNĄ TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ, DO CZEGO ZACHĘCAM WAS ORAZ ZAPEWNIAM ŻE WSPÓŁPRACA ZE MNĄ NIE WYJDZIE NA ZŁE. O POWAŻNE OFERTY PROSIŁBYM KONTAKT POD POLSKIM NUMEREM TELEFONU 603903877, W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ RÓWNIEŻ KIEROWAĆ JE NA STRONIE BELGIA.NET NA WIADOMOŚCI PRYWATNEJ. Dziękuję za przeczytanie oferty, oraz czekam na godne propozycje, Pozdrawiam -KAMIL.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach