`OPERATOR KOPARKI 52 TONY - PRACA PRZY SYSTEMACH WODNO-KANALIZACYJNYCH

Cosmoworker już od 2006 roku z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich klientów w Holandii, Belgii, Niemczech i w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • obsługa na placu budowy koparki o tonażu 52 i więcej,
  • załadunek, rozładunek, wykopy pod system wodno-kanalizacyjny, kładzenie rur o różnych średnicach, równanie podłoża,
  • konserwacja sprzętu.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze koparki o pojemności nie mniejszej niż 52 tony,
  • doświadczenie w pracy przy systemach wodno-kanalizacyjnych,
  • umiejętność montażu poszczególnych części koparki,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt z współpracownikami,
  • prawo jazdy kategorii B, własne auto mile widziane,
  • samodzielność i wielozadaniowość,
  • gotowość do pracy w trudnych warunkach (np. wąskie ulice),
  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Belgii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 14,00€ brutto/h pracy,
  • 38 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125€,
  • koszt zakwaterowania 65€ za tydzień.

Dodatkowe informacje:

praca od zaraz

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenie skanu dowodu osobistego oraz prawa jazdy (jeśli Państwo posiadają).

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.eu

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-250
(0031) 47 57-88-114

poniedziałek - piątek:  8:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146

www.fb.com/Cosmoworker

www.linkedin.com/company/cosmoworker

post-19043-0-57779900-1450103936_thumb.j

Link to postu