Skocz do zawartości
Belgia.net

Angielski W Pracy

Rekomendowane odpowiedzi

marrob36

Witam! Od dwóch lat pracuje w Belgi jako pomoc domowa - sprzątaczka, niestety wysiada mi kręgosłup i musze jak najszybciej zmienić pracę. Moze orientuje się ktoś czy możliwe jest podjęcie pracy w Belgi znając tylko język angielski? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Witam! Od dwóch lat pracuje w Belgi jako pomoc domowa - sprzątaczka, niestety wysiada mi kręgosłup i musze jak najszybciej zmienić pracę. Moze orientuje się ktoś czy możliwe jest podjęcie pracy w Belgi znając tylko język angielski? dziękuję i pozdrawiam

.

Tak jako sprzataczka, moze w rolnictwie, albo na produkcji - Belgia to nie kraj gdzie jezykiem urzedowym jest jezyk angielski.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marrob36

Napisałam wyraźnie ze pracuje obecnie jako sprzątaczka i musze zmienić pracę, proszę o dokładne czytanie. Zdaje sobie również sprawę z tego iż angielski nie jest tu językiem urzędowym. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Zawsze mozesz probowac zdawac EPSO egzaminy- np na huissier - goniec wystarczy miec podstawowe wyksztalcenie,ale hhhhmmm na 30 miejsc ostatnio bylo 7882 chetnych i wiekszosc miala wyzsze wyksztalcenie (wielu asystentow europoslow),ale kto nie probuje ten nie ma..... zawsze mozesz doksztalcic sie lub zmienic zawod....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
prfiz

Witam , mam pytanie do wszystkich osób które mogą powiedzieć coś o możliwości pracy  bez języków belgijskich .

Czy można iść lub dzwonić do interimów i starać się o zatrudnienie w belgijskich interimach ??

Czy ma ktoś już takie doświadczenie za sobą??

Czy może ma ktoś odświeżone kontakty do polaków pracujących w belgijskich interimach??

 Pozdrawiam wszystkich którzy chcą normalnie pracować w belgii ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Witam , mam pytanie do wszystkich osób które mogą powiedzieć coś o możliwości pracy  bez języków belgijskich .

Czy można iść lub dzwonić do interimów i starać się o zatrudnienie w belgijskich interimach ??

Czy ma ktoś już takie doświadczenie za sobą??

Czy może ma ktoś odświeżone kontakty do polaków pracujących w belgijskich interimach??

 Pozdrawiam wszystkich którzy chcą normalnie pracować w belgii ;)

 

Po pierwsze nie ma języków belgijskich:język niderlandzki, język francuski, język niemiecki  - z angielskim tez tu za dużo nie nawojujesz. Ja znam dobrze jeden z URZĘDOWYCH języków ( niemiecki ) i nieźle angielski, ale gdy przyjdzie użycie fachowego języka branżowego to są dość duże problemy, po prostu Belgowie są zbyt tempi, żeby go znać. Zresztą tu ludzie pochodzący z rożnych regionów maja duże problemy by siebie nawzajem zrozumieć. Jeśli chcesz podjąć prosta prace - nie wymagająca zbyt rozbudowanego słownictwa, to Twój angielski w zupełności wystarczy i nie musisz szukać Polaków - po prostu stwórz CV po angielsku i złóż je w Interimach

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
prfiz

Dzięki za info , szczerze powiem , że troszkę się tego obawiałem bo jak na razie jedyna osoba która odezwała się do mnie po angielsku to był bezdomny proszący o jakiś grosz...

Pisząc o językach "belgijskich" miałem na myśli właśnie fr/nl/de (nie chciałem się rozpisywać )

Następną rzeczą o którą muszę spytać to gdzie mogę zostawić swoje Cv jeśli np. interim jest zamknięty , lub można wejść tylko kiedy się umówimy na spotkanie?? , bo internetowo już chyba wszędzie poskładałem , ale nawet nie dostałem odpowiedzi , że mają mnie gdzieś lub coś w tym rodzaju ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Jeśli złożyłeś to gdy coś będą dla Ciebie mieli to się odezwa - wejdź w dział ¨oferty biur pracy¨tam są namiary na Interimy i oferty prac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MateuszKapica

Jezeli masz wyksztalcenie wyzsze lub doswiadczenie np. w Polsce na jakims wyzszym stanowisku to mozesz rowniez poszukac pracy w firmach ktore szukaja specjalistow ktorzy zajmowaliby sie kontaktem z polskimi oddzialami tutejszych firm.

Na stronach z praca po prostu w wyszukiwarce wpisz "polonais" i pokaze Ci oferty pracy w ktorych ten jezyk jest potrzebny :). 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×