Skocz do zawartości
Belgia.net

Internet Gdzie Założyć?

Rekomendowane odpowiedzi

PaulStry

Gdzie najlepiej założyć internet ? ( bez telefonu i telewizji )

Jakie są opłaty związane z podłączeniem, instalacją ?

 

Czy na polski dowód można podpisać umowę ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

zajrzyj na strone jakiegokolwiek uslugodawcy internetu,np telenet czy belgacom,i sprobuj sprawdzic co jest tobie korzystne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasztan1986

my mamy internet z B-lite założylismy na polski dowód, tylko trzeba zapłącić za rok z góry 199e. i jeden problem nie ma wifi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
JOANNAA

Gdzie najlepiej założyć internet ? ( bez telefonu i telewizji )

Jakie są opłaty związane z podłączeniem, instalacją ?

 

Czy na polski dowód można podpisać umowę ?

Ja jestem bardzo zadowolona z telenetu naprawde polecam. Mamy internet bez limitu i placimy 65 euro ale sie nie zawiesza za instalacje placilismy 50 euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daras28

witam potrzebuje pomocy czy ktos moze mi powiedziec jaki internet wybrac i jaki jest najtanszy chodzi mi o bez limitu teraz mam z telenetu i pllace 47e wydaje mi sie ze to dosc duzo bo to tylko sam internet wiec jesli mozna proszę o porade ile placicie> oraz czy slyszeliscie o takim dostawcy internetu jak scarlet? jest tanszy od telenetu ale nie wiem czy to dobre rozwiazanie pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Ja place 25e w Belgacom, szybko, pewnie ma jakies ograniczenia, ale komleptnie nie odczuwamy tego, a wszystko chodzi - laptop, tablety, telefony jednoczesnie, sciagamy filmy, muzyke itd i bez zadnego problemu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
misia265

Witam , odradzam Belgacom . Najgorszy dostawca internetu jaki moze byc . Internet sie zacina , wiecznie cos sie dzieje z modemem , obslyga klijenta fatalna !!! 

 

NAPRAWDE ODRADZAM !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Witam , odradzam Belgacom . Najgorszy dostawca internetu jaki moze byc . Internet sie zacina , wiecznie cos sie dzieje z modemem , obslyga klijenta fatalna !!! 

 

NAPRAWDE ODRADZAM !

Od 10 lat jestem w Belgacom i nigdy nie bylo zadnego problemu z niczym :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Ja mam w telenecie płacę 26 Euro miesięcznie i nie narzekam jest w zupełnosci wystarczajacy i mimo pobierania filmow i innych gier nie ma problemow , nie pamietam ile kosztowala instalacja...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzie najlepiej założyć internet ? ( bez telefonu i telewizji )

Jakie są opłaty związane z podłączeniem, instalacją ?

 

Czy na polski dowód można podpisać umowę ?

telenet na polski dowód bez problemu aktywacja 50 jurków 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
misia265

 

Gdzie najlepiej założyć internet ? ( bez telefonu i telewizji )

Jakie są opłaty związane z podłączeniem, instalacją ?

 

Czy na polski dowód można podpisać umowę ?

telenet na polski dowód bez problemu aktywacja 50 jurków 

 

Jak zamowimy przez internet to za aktywacje nie placi sie nic ;) Wczoraj zamawialam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zagranica46

Czy ktoś wie , zamknięcie internetu z  telenetu  odbywa się natychmiast ,czy jest jakiś okres wypowiedzenia ? 

Czy są jakieś koszty za zamknięcie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Czy ktoś wie , zamknięcie internetu z  telenetu  odbywa się natychmiast ,czy jest jakiś okres wypowiedzenia ? 

Czy są jakieś koszty za zamknięcie?

Można zadzwonić na infolinię i podać datę zamknięcia lub wypełnić e-mailformulier, na który odpowiedzą w ciągu 5dni, może przyjść faktura zamykająca, jeśli data zakończenia nie pokrywa się z okresem rozliczeniowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lewy76

Tez mam Telenet,tylko caly pakiet tv.-net-tel.Place 70 eur/mies.ale net smiga ze milo,ogladam,sciagam jednoczesnie,ja za instalacje nie placilem,bo wlasnie caly pakiet,jest,120mb/s na kablu,wifi 55mb/s  60mb/s.Mialem kiedys B-lite masakra,ale od biedy tez sluzyl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

my mamy internet z B-lite założylismy na polski dowód, tylko trzeba zapłącić za rok z góry 199e. i jeden problem nie ma wifi

zdecydowanie odradzam. miałam przez rok . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magdda

 

 

Gdzie najlepiej założyć internet ? ( bez telefonu i telewizji )

Jakie są opłaty związane z podłączeniem, instalacją ?

 

Czy na polski dowód można podpisać umowę ?

telenet na polski dowód bez problemu aktywacja 50 jurków 

 

Jak zamowimy przez internet to za aktywacje nie placi sie nic ;) Wczoraj zamawialam ;)

witam ja zamawialam internet miesiac temu wyznaczona byla data i godzina i nikt do dzisiaj sie nie zjawil:(

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
montec2

Jesli chodzi o stabilnosc predkosc to zawsze lepszy bedzie net przez kabel np telenet jak dlamnie jest teraz naj ale wczesniej mialem numericable a i voo wiem ze jest ok,dostawca zalezy od dzielnicy.Net adst np belgacom jest niby ok ale modemy lipne no i parametry nie zaciekawe,dla przegladania naszej klasy i skypa starczy :) odradzam wynalazki typu scarlet (mialem) oni dzierzawia linie od belgacomu, wciaz jakies problemy o b-lite nie wspominajac bo to dziala jak sdi w Polsce 15 lat temu

Jesli zamawiamy przez net to zawsze sa promocje jakies niby atywacja gratis itp,ale zawsze trzeba liczyc 50€  jak nie aktywacja to kaucja za modem ,cos wymysla....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adema

Widzę, że zależy jak się komu trafi. Ja miałam przez 2 lata Belgacom i nigdy nic się nie zacinało a internet śmigał jak trzeba a teraz mam Telenet i się często rozłącza. Na początku jak raz był raz nie to dzwoniłam na infolinie i babka zapewniała że przez komputer widzi że powinno wszystko być ok i że to nie problem routera czy tam modemu tylko komputera i że może wezwać kolesia do obczajenia modemu ale jak się okaże że to nie to, to zapłacimy 100euro. I sie okazało że wina była skrzynki bo była stara i założył nową, myslała że się przestraszę tych 100euro a ja wiedziałam że to nie o laptopa chodziło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
montec2

Wiadomo stare modemy w telenecie slabe byly jeszcze z czasow UPC,tu blad telenetu ze sami nie wymieniaja,tylko trzeba samemu tym sie zajac ale bez problemu wymienia na nowy a to juz gorna polka,W belgacomie mozna we wlasnym zakresie dokupic modem adsl lepszej klasy,bo zdaza sie ze wymienia nowy na nowy i dalej problemy.Pozatym zalezy kto jak uzywa neta jak do podstawowych spraw to i od sasiada ok,a jak potrzebuje stabilny i dobrych predkosciach zarowno pobierania jak i wysylania to tylko przez kabel Tv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×