Skocz do zawartości
Belgia.net

2Dehands, Kapaza- Jak Kupować Na Tych Stronach?

Rekomendowane odpowiedzi

bracunia

Witam.

 

Chciałabym kupić kilka przedmiotów na 2dehands i kapaza. Mam jednak problem, bo za nic nie mogę zrozumieć na czym polegają zakupy na tych stronach. Chcę kupić szafkę, na aukcji podana była cena, zalicytowałam i co teraz? Ogłoszenie dalej jest aktywne, nie mam żadnej informacji o zakupie i czasie trwania aukcji od kupującego. Czy opcja o.t.k. oznacza cenę do uzgodnienia? Będę wdzięczna za wszelkie informacje jak poprawnie brać udział w licytacjach. 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

sprzedawca powinien sie z toba skontaktowac, ale ze sa swieta, to moze troche potrwac... :)

masz tez opcje "skontaktuj sie ze sprzedawca" po prawej stronie ogloszenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fotograf

Ja to to robie za pomoca e-mail prosze o ewentualne dodatkowe zdjecia.Nigdy nie bylo problemu,kaska na konto pczka za pomoca poczty lub Kiala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
szymonrychlik

Witam, 

Mam prośbę-pytanie, mieszkam w polsce i bardzo zalezy mi na kupnie kilku rzeczy z portalu 2dehands.be ale niestety nie moge zalicytowac nie posiadając belgijskiego IP. Czy ktos jest w stanie mi pomoc i za jakaś opłatą zalicytować dla mnie kilka przedmiotów? pieniądze mogę przesłać na konto lub paypal.

pozdrawiam

szymon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcinn

Pewny jesteś że to wina IP? Jeśli tak to przecież ktoś może Ci tu w Belgi założyć konto i sobie z Polski "zalicytujesz". Być może dane rejestracyjne nie "trawią" polskiego maila - spróbuj z kontem na mail.be. Ja kupiłem dotychczas z tego portalu kilka rzeczy ale czasem i tutaj zdarzają się dziwni ludzi, którzy np. napiszą że masz za godzinę przyjechać a jak nie to nie zawracaj im głowy. Wszystkie dotychczasowe transakcje finalizowałem osobistym odbiorem. 

PS resztę tych zdublowanych w 3 innych miejscach postów usuń bo mod będzie :walka:

 

 

Edytowane przez Marcinn

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mogwai83

szymonie !! lepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest wykupienie programiku ZenMate 8zł na miesiąc pod Google Chrome... 

wtedy możesz zmienić sobie IP bardzo łatwo jednym kliknięciem myszy i jest wszystko w porządku....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mogwai83

nieznałem tego programu , badź go poprostu nieznalazłem....

teraz oglądam tv player i programy z tvn z polskim IP.... 

a tak ... "program dostępny tylko dla odbiorców krajowych" .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×