Skocz do zawartości
Belgia.net

Lepiej zapobiegać,niż leczyc :)

Rekomendowane odpowiedzi

elaozkan

alez 12345 nikt nikogo nie namawia,trzeba dojrzec do pewnych zmian w swoim zyciu,i jak to sie stanie ;powiemy ze jest dobrze,myslec trzeba o sobie, troche byc egoista. powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Lobbing jest to przede wszystkim wywieranie nacisku na kogoś lub coś przy pomocy ustaw i prawa,wiec użycie tego słowa tutaj jest po prostu śmieszne,,,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

alez 12345 nikt nikogo nie namawia,trzeba dojrzec do pewnych zmian w swoim zyciu,i jak to sie stanie ;powiemy ze jest dobrze,myslec trzeba o sobie, troche byc egoista. powodzenia

 Trzeba myslec o sobie,bo nikt tego za nas nie zrobi,szczypta zdrowego egoizmu nikomu nie zaszkodzi,bo zadowolona żona ,mama,przyjaciólka czy kimkolwiek jestesmy,to wszyscy zadowoleni wokół :)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kokardka

A ja piję codziennie rano zieloną herbatę, zamiast kawy:) I staram się kilka razy w tygodniu jeździć na rowerze. Zabieram ze soba moją corcie i pedaluje za nas dwie:) Pozatym, że dzięki temu mam zdecydowanie więcej energii i chęci do dzialania, to jeszcze jest to czas tylko dla mnie i mojego dziecka. Same zalety:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Tylko pogratulować :) kazda fajna rada,która kogoś satysfakcjonuje godna jest przetestowania na sobie :) niestety nie mam miejsca na rower :( ale planuje zmienic mieszkanie i pomyśle o rowerze :) wiem,ze zielona herbata jest bardzo zdrowa,tylko jakoś cięzko odmówic sobie małej czarnej :) pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kokardka

Tylko pogratulować :) kazda fajna rada,która kogoś satysfakcjonuje godna jest przetestowania na sobie :) niestety nie mam miejsca na rower :( ale planuje zmienic mieszkanie i pomyśle o rowerze :) wiem,ze zielona herbata jest bardzo zdrowa,tylko jakoś cięzko odmówic sobie małej czarnej :) pozdrawiam

Rower polecam zdecydowanie, to naprawdę super sprawa:) A z kawą mialam latwiej bo jakoś nigdy za nią specjalnie nie przepadalam :) 

Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magdab

Moja mama piła sok z aloesu po tym jak przechodzila raka zoładka,piła sok bardzo długo i mysle,ze dzieki temu żyje dotychczas,po leczeniu szpitalnym i chemii,niestety tylko jedna dawka,bo druga by ją zabiła ,była już w stanie benadziejnym,jeden z produktów sprowadzał nam znajomy ksiadz z USA ,bo w Polsce było to mało znane,wiec nikt mi nie powie,ze to komuś moze zaszkodzić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

alez 12345 nikt nikogo nie namawia,trzeba dojrzec do pewnych zmian w swoim zyciu,i jak to sie stanie ;powiemy ze jest dobrze,myslec trzeba o sobie, troche byc egoista. powodzenia

To się nazywa przewartosciowanie swojego życia,w pewnym jego momencie dochodzi się do waznych wniosków,co jest dla nas najważniejsze :) bo nie ma nic lepszego na świecie niż zdrowie i dobre samopoczucie :))) nie wierze,ze ktoś myśli inaczej,chociaż w codziennym pędzie 21 wieku zapominamy o sobie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Jemy dużo i smacznie,ale tylko nieliczni zastanawiają sie nad tym,co jest zawarte w naszym pożywieniu,czy dostarcza ono nam wszystkich skladnikow jakich powinno?Bo zawsze jest wytłumaczenie ,skad znależc na to czas?Zapracowani,głodni zazwyczaj siegamy po to ,co jest najłatwiejsze,czyli produkty wysokoprzetworzone w których zostały już tylko sladowe ilosci witamin minerałow czy mikroelementów :( albo po przysłowiowego snacka,czyli jedzenie tzw smieciowe....gdzieś przeczytałam,ze czeka nas głod,, jakościowy,,,bo nawet przysłowiowa marchewka nie ma już takiej wartości jak kiedyś z babcinego ogródka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kokardka

dla dociekliwych polecam program ,,wiem ,co jem i wiem, co kupuję,,....tvnstyle...

ogladam! i też polecam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Dzięki temu programowi zaczełam czytać dokladnie to ,co jest napisane na opakowaniu produktow spozywczych, ktore kupuje :)) a naprawdę warto...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×