Skocz do zawartości
Belgia.net

Jak Wysłać List Polecony ?

Rekomendowane odpowiedzi

PaulStry

Może i pytanie głupie ale w Belgii jestem od miesiąca, z języka niderlandzkiego noga powiedzcie mi proszę jak wysłać list polecony do Holandii ? Co powiedzieć ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PaulStry

Wypelnic druczek i podac w okienku :)

Po francusku to "recommande"

  a ten druczek dostane w okienku czy luzem leży ? czy jest jakaś specjalna koperta ? a po niderlandzku ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Recommande to po fr,a pytanie bylo po nl aangetekende zending  i najpierw wypelnij taki blankiecik jak na stronie http://www.bpost.be/site/nl/residential/letters-cards/send/registered_international.html

 dziękuję

Blankieciki leza luzem najczesciej na stolikach, jesli na poczcie bedziesz szukac i przy okienkach stoja na stojaczkach.

Jesli do Holandii to musisz wziac "internationale"

Koperta jakakolwiek.

Powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PaulStry

Blankieciki leza luzem najczesciej na stolikach, jesli na poczcie bedziesz szukac i przy okienkach stoja na stojaczkach.
Jesli do Holandii to musisz wziac "internationale"
Koperta jakakolwiek.

Powodzenia :)

 

 

jeszcze raz dziękuję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
m0n1k2

Byłam wczoraj na poczcie w Brukseli i powiedziałam Panu, że muszę wysłać list jak najszybciej do Polski, powiedział, że to express i kosztuje 30 euro :O będzie szedł dzień lub dwa, a jak mała miejscowość to 2-3 dni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

mysle ze osoby w okienku tobie pomoga,wysylal kilka razy i czesto prosze o pomoc ,a wiem ze taki list w zasiegu europy to oplata ok 6.50 euro

powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×