Skocz do zawartości
Belgia.net

Jazda Rowerowa

Rekomendowane odpowiedzi

marta929

hej szukamy  chetnych na wycieczki rowerowe czesto jezdzimy na kanale anderlecht  zapraszmy amatorow jak i wyczynowcow ktos tu jezdzi w BXL rowerem heee zapraszam na forum Marta pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kaizen76

Witam

Tez często sobie jezdze w zdłuż kanału ,  chętnie się dołącze mój nr to 0486 827 518

Pozdrawiam

hej szukamy  chetnych na wycieczki rowerowe czesto jezdzimy na kanale anderlecht  zapraszmy amatorow jak i wyczynowcow ktos tu jezdzi w BXL rowerem heee zapraszam na forum Marta pozdrawiam

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thelma

hej, chetnie dolacze, ale jezdze tylko amatorsko, czy te Wasze przejazdzki to takie male wyscigi czy raczej rekreacja i podziwianie krajobrazu? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kobranocka

Witam jezdze co wekend   i w tyg czasem   :) znam wszystkie Tereny do jazdy  w Bruxeli i nie tylko . Prosze o  tel to mozna sie spotkac i pojezdzic na wekendzie, jestem Bylym kolarzem :) aktualnie amator:)

 

 

Witam 

Ja jezdze czesto  w okolicach antwerpii jest nas dwuch tez bylych kolarzzy potrafimy pedałowac moze bysmy kiedys wybrali sie razem za jakis wypad 

Krzysztof

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madziula2610

Hejka . Ja również zakupiłam rower . Poszukuję kogoś do przejazdzek . Najlepiej rówieśniczki . Mieszkam na merode . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam00000

hej jest nas 3 jezdzimy amatorsko na rowerach szosowych zazwyczj na kanale mieszkamy w bruxelles szukam osob ktore chcialy by sie przylaczyc im wiecej tym lepiej wiecej 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KacperCzarnecki

Hej , ja też sobie śmigam , planuje niebawem przeprowadzić się w okolice Brukseli więc chętnie przyłączył bym się do jakiejś paczki kolarzy !

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Krzyspi

Krzysztof nas jest trzech i co weekend o 9 spotykamy się w Beveren (2 chłopaków z Antwerpii i ja z Sint-Niklaas)pod kościołem i kręcimy troszkę km. jeśli zainteresowany to pisz na +32489159058

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Downhill88

Szukam zapaleńców Crosss , enduro , Downhill jazda po lasach jak i mieście :D Bruxella i okolice wiecej priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adameq

Cześć. Jest ktoś chętny na weekendowe ustawki szosowe? trasa do ustalenia i takie tempo żeby wszyscy dali rade. :) ( ale nie mówimy tutaj o 15 km/h )

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piekuta

Hej, ja jestem chetny posmigac, juz jest nas dwoch: mieszkam na anderlechcie mozemy pojezdzic wzdloz kanalu co ty na to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piekuta

kolo00000 daleko mieszkasz od bizetu? mozemy  sie spodkac przy polskim sklepie adrianie i z tamtad ruszymy dalej, osobiscie wolalbym w niedziele, wszyscy maja wolne i moze byliby jeszcze inni chetni w ostatecznosci moze byc i sobota  rano godz.10.00 przy adrianie , oczywiscie zapraszam tez innych forumowiczow z rowerami, a tak przy okazji  tym co nie maja rowerow a chca kupic to znam dobra miejscowke niedaleko brukseli mozna nabyc niedrogo i w dobrym stanie , sam tez kupilem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piekuta

oczywiscie ze moze byc, z napedem recznym czy tez z nuklearnym bez roznicy byleby to byl rower, a tak na powaznie dla zainteresowanych spotykamy sie przy metrze bizet w niedziele o 12,00 i z tamtad jedziemy wzdloz kanalu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×