Skocz do zawartości
Belgia.net

Makijaz Pernamentny

Rekomendowane odpowiedzi

kika

Czesc dziewczyn, czy ktoras z Was robila sobie makijaz pernamentny w Belgii? Czy mozecie kogos polecic? Dzieki za informacje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aghe

ja w maju lecę do Polski na permanentny brwi - tu w belgii jakoś nic nie znalazłam - a w krakowie jest mistrzyni od permanentnego - popatrz na Gabinet Różany w Krakowie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kika

ja w maju lecę do Polski na permanentny brwi - tu w belgii jakoś nic nie znalazłam - a w krakowie jest mistrzyni od permanentnego - popatrz na Gabinet Różany w Krakowie

Wlasnie nie mam czasu na latanie do Polski ;( Slyszlam, ze ponoc polka robi na WSL http://worldbeautycenter.be/en/ Ktos cos slyszal? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piotr798

Siostra mowi ze po 6 tygodniach musi byc powtorka i dlatego latanie do Polski nie jest zbyt dostepnym rozwiazaniem. Nie jest to prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bluecytryna

Znam pania w Brukseli (Ixelles), ktora robi makijaz permamentny od lat i jest bardzo dobra,Robilam u niej brwi i kreski gorne i jestem bardzo zadowolona tak jak moje kolezanki,

Tanie to nie jest, ale warto,makijaz rano zajmuje tylko chwilke :) Jesli ktos zainteresowany moge udzielic wiecej szczegolow na priva

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
keepcalm

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś mógłby polecić osobę, bądź salon, gdzie mogę zrobić profesjonalny makijaż permanentny ust? (kontur z wypełnieniem)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
avangarda

Witam czy zna ktos osobe wykonującą makijaż permanentny i móglby mi ją polecic,a takze czy ktos robil brwi permanentne u pani Alicji Bezzubik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agab

Witam czy zna ktos osobe wykonującą makijaż permanentny i móglby mi ją polecic,a takze czy ktos robil brwi permanentne u pani Alicji Bezzubik.

 

Witam, dwa lata temu robiłam brwi u pani Alicji. Byłam zadowolona, tylko że po roku brwi wyblakły i były brązowo-rude, chociaż miałam robione ciemnym brązem. W listopadzie zrobiłam korektę ale tym razem u pani Doroty w Thaiti. Brwi są super ,a najważniejsze ,że jak ma się jakieś uwagi ,czy chce się coś  poprawić , nie ma z tym  problemu .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×