Skocz do zawartości
Belgia.net

Polskie Sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

elaozkan

przy placu daily tez mozna placic czekami sodexo i w kolejnym sklepie troche dalej przy chazal swietny wybor pieczywa zytniego tez,oraz w sklepie magdalenka przy placu bara ,polecam mila obsluga duzy wybor polskich wyrobow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wierti

Słyszałem że w BxL jest nowo otwarty Polski sklep z atrakcyjnymi cenami ktoś może się orientuję jaki to adres? i czy ktoś wie czy można kupić gdzieś płatki owsiane i twaróg oprócz Polski sklep :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słyszałem że w BxL jest nowo otwarty Polski sklep z atrakcyjnymi cenami ktoś może się orientuję jaki to adres? i czy ktoś wie czy można kupić gdzieś płatki owsiane i twaróg oprócz Polski sklep :P

na jakiej dzielnicy? anderlecht? jest nowy rue eloy (nie wiem dokladnie nr 59-61)

platki owsiane kupisz wszedzie : carrefour, cora, delhaize...twarog, chyba raczej nigdzie nie ma takiego jak nasz, serek  "feta" najbardziej zblizony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
betti1206

w "Smaku" na AV. Chazal na Schaerbku można takimi płacic i dostac każdy rodzaj chlebka, jeśli tylko przyjdziesz o odpowiedniej porze dnia ewentualnie mozesz zamówic telefonicznie chlebek zeby odłożyli i odebrac pod wieczor :) POLECAM!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leo47

Wczoraj kupilam cukierki galaretki w czekoladzie w polskim sklepie i jak rozwinelam zwijaly sie takie biale robaczki ! co to jest? Ja o malo nie dalam dziecku, ale ze sama uwielbiam te cukierki najpierw sprobowalam sama! Ble nic juz tam nie kupie! i raczej nie spojrze na te cukierki.........

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonaMii

Myśle ze to nie jest wina sklepu że w cukierkach były robaki. Ale może warto zwrócić uwage w sklepie, to może nie beda tych cukierków więcej zamawiać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Albo w sklepie mają mole spożywcze albo dostawca a w cukierkach siedziały larwy.Warto powiedzieć w skklepie,bo pewnie w pozostałym asortymencie też siedzą robaczki  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafalek05

JUŻ W TĄ SOBOTE ( 2 SIERPNIA ) WIELKIE OTWARCIE PIERWSZEGO POLSKIEGO SKLEPU W ROESELARE " U BABUNI " !!!
GODZ. 11 ZAPRASZAMY NA POCZĘSTUNEK PYSZNYCH I ŚWIEŻYCH POLSKICH , SWOJKICH PRODUKTÓW.!!!
ADRES: MEENSESTENWEG 122 ( ULICA OD POCZTY , OBOK DUZEGO SZPITALA I RONDA DO MENEN ) DUŻO MIEJSC PARKINGOWYCH I DOBRY DOJAZD. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×