Skocz do zawartości
Belgia.net

Ginekolog Ukkle

Rekomendowane odpowiedzi

kasztan1986

jasne , najlepiej aby na kazdej komunie byl ginekolog i inny specjalista polskojezyczny , moze czas nauczyc sie jezyka i chodzic do tutejszych , mniej czekasz na wizyte i sa lepsi niz nasi specjalisci w Belgii .

chodź gdzie chcesz nikt Ci nie zabrania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

jasne , najlepiej aby na kazdej komunie byl ginekolog i inny specjalista polskojezyczny , moze czas nauczyc sie jezyka i chodzic do tutejszych , mniej czekasz na wizyte i sa lepsi niz nasi specjalisci w Belgii .

chodź gdzie chcesz nikt Ci nie zabrania.

 

a w czym sa lepsi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

tez lecze sie u belgow, nie dlatego ze nie mam zaufania do polakow, tylko ze wzgledu na odleglosc, ale nie moge powiedziec ze wszyscy specjalisci sa az tak dobrzy

ostatnio bylam u jednego "specjalisty"w erazme, ktorego polecila mi moja lekarka, no i wiecej do niego nie pojde, m a s a k r a

tak ze nie trzeba wrzucac wszystkich do jednego worka , bo tak jak w kazdym panstwie-sa dobrzy i mniej dobrzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

jasne , najlepiej aby na kazdej komunie byl ginekolog i inny specjalista polskojezyczny , moze czas nauczyc sie jezyka i chodzic do tutejszych , mniej czekasz na wizyte i sa lepsi niz nasi specjalisci w Belgii .

chodź gdzie chcesz nikt Ci nie zabrania.

a w czym sa lepsi?

jak nie byles nigdy u belgijskiego specjalisty to i tak nie zrozumiesz  :)

Ja chodze i do Belgow i do Polakow i nie rozumiem o co Ci chodzi...

Znam swietnych specjalistow polskich czy muzulmanskich i beznadziejnych belgijskich - i co?

To nie ma nic wspolnego z narodowoscia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

tylko z kompetencja wykonywania zawodu,zaufania,bycia lekarzem

Dokladnie :)

Wszystkie moje znajome belgijskie mamy sa zachwycone polska pediatra, ktora im polecilam :)

A ja jestem zachwycona marokanska denystka, po tym jak belgijska malo nie wyslala mego dziecka na tamten swiat i jeszcze sie wyparla, ze wogole u niej bylismy kiedykolwiek...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ona741

Jest polski ginekolog na Uccle. jak ktos nie wie to niech sie poprostu nie wypowiada.... W planing familial

Przyjmuje tylko w czwartki i jest bardzo fajny.
adres Rue de stalle 24 Uccle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mmagdamia

Hello!Czy ktoś może mi polecic dobrego ginekologa na Etterbeek?I nie chodzi mi o polskojęzycznego absolutnie,za długie terminy,ja potrzebuję jak najszybciej.Dziękuje z góry za podpowiedzi i pomoc!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×