Skocz do zawartości
Belgia.net

Indukcja Porodu

Rekomendowane odpowiedzi

nielotol

Ja mialam wywolywany dwa tyg po terminie. Najpierw dostalam tabletki dopochwowo o 4 rano i kolejne o 10 rano niestety nic sie nie ruszylo, wiec zalozyla mi moja gin balonik domaciczny i wypelniaja jakby woda, on powoduje rozwarcie i skracanie sie szyjki, po zalozeniu od razu dostalam regularnych skurczy i po ponad 5ciu godzinach urodzilam corcie :) Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Porod byl szybki i bez komplikacji, urodzilam w poniedzialek i w piatek nas wypuscili, z reguly jak jest wszystko ok trzymaja 5 dni.Nie mialam masazu szyjki tylko te tabletki i wspomniany balon, jedynie ciagle badania czy rozwarcie postepuje bylo juz pozniej bardzo bolesne. Na kiedy masz termin?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gigosia

hej ja mialam wywolywany bo mialam cholestaze.. dostawalam tabletki na wywolanie skurczy co 4 godz ( od niedzieli 22 g)w pon byly juz b.mocne skurcze ( bol niesamowity) ale nie bylo rozwarcia..dopiero w nocy z pon na wt odeszly wody i rozwarcie zaczelo postepowac ..bodajze znieczczulenie podaja przy 3 cm  i wtedy wielka ulga :)  a we wtorek w poludnie rodzilam..blizniaki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
majka33

U mnie wywoływali także ale przez przebicie tylko pęcherza płodowego , 6 dni po terminie przy zerowych skurczach  :blink:  szybka akcja po 1,5 godz była na świecie Amelka  :)  

po 24 godzinach byłyśmy już w domku  :wub: aaa rodziłam 14 marca  w Gent :) powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
juliaa

ja miałam termin na 8kwietnia, masaż szyjki już był ale nic to nie dało, chodzę non stop na ktg do szpitala, jakieś skurcze tam są, siła onad 80 ale ich nie czuję i rozwarcia brak. We wtorek na noc mam się zgłosić na wywołanie..ciekawe jak to u mnie będzie:) mam nadzieję, że jak najszybciej nas wypuszczą po wszystkim :) i święta uda się spędzić w domu..aj stres niesamowity. A polecacie epidural? Faktycznie po nim rodzi się w pełnym relaksie i bez jakiego kolwiek bólu? Pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
juliaa

ojej:) to nieźle, a jak samopoczucie po wszystkim? Byłam dziś na ktg, przez 45minut skurcze co 8minut, ale niestety ich nie czuję ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
majka33

ojej:) to nieźle, a jak samopoczucie po wszystkim? Byłam dziś na ktg, przez 45minut skurcze co 8minut, ale niestety ich nie czuję ..

 

Majka33 wypisałaś się na własne żądanie?

Nie nie wypisałam się na własne żądanie :) po prostu mi lekarz powiedział że możemy pojechać do domu :) mężuś nawet nie zdążył " posprzątać"  :D  :D a już musiał po nas przyjechać :D a samopoczucie super jedyne co mi dokuczało po urodzeniu to straszny głód  :D  i pustka w brzuchu  ;)

ps znieczulenia żadnego nie dostałam - nie chciałam 

pozdrawiam  :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Polecam epidural. Duza ulga!!!!!!!!!!!!!

Bole parte juz czulam, znieczulenie puscilo. Powodzenia, dasz rade.:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aga88m

hej, też miałam wywołany poród, małej nie spieszyło się do nas, wieczorem przyjeli mnie na oddział a rano założyli mi welfron dozowano mi lek na wywołanie. nie miałam żadnych tabletek ani masaży, tylko dożylnie. Fakt, od 8 rano miałam już skurcze ale urodziłam o 22. Co do znieczulenia to super sprawa i nie żałuję, że je miałam a poród obył się bez komplikacji:):) pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olek

ja tez mialam wywolywany podobnie jak koleznka wyzej dostalm kroplowke dozylnie, zglosila sie o 7 rano a o 16,45 urodzilam  bylam 5 dni bo dostalm krowtoku

porod tragiczny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marysia245

hej, też miałam wywołany poród, małej nie spieszyło się do nas, wieczorem przyjeli mnie na oddział a rano założyli mi welfron dozowano mi lek na wywołanie. nie miałam żadnych tabletek ani masaży, tylko dożylnie. Fakt, od 8 rano miałam już skurcze ale urodziłam o 22. Co do znieczulenia to super sprawa i nie żałuję, że je miałam a poród obył się bez komplikacji:) :) pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Znieczulenie to norma tutaj,  jak rodzisz w szpitalu panstwowym , bez hospitali plus  to za caly pobyt i znieczulenie zaplacisz w granicach 200e

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×