Skocz do zawartości
Belgia.net

Nie Moge Ubezpieczyc Auta Bo Niemam 25Lat! Co Robic?

Rekomendowane odpowiedzi

EmilMarek

Jak w temacie Mam Bmw E60 525 2.5DIESEL z 2005r bylem w paru Ubezpieczalniach i wszedzie slysze ze musze miec 25lat a mam dopiero 23. Co robic? Jesli Ktos cos wie prosze sie odezwac. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lisek

No tak bo jak młody kierowca to musisz się udać samemu nie zrobi Ci symulacji ja też tak miałem ale jak chodziłem po ubezpieczalniach to mi normalnie wyliczali. Nawet jak zadzwonisz to Ci wyliczą

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agusia84

hej mój mąż 3 lata temu tez mial taki problem jak ty zwroc sie do ubezpieczalni do ING jedyna ubezpieczalnia co problemow nie robila  pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agusia84

Dzieki wielkie za informacje :) Jutro Bede Wiedzial Czy Uda sie :)

 Dam Znac :)

ok czekam daj znac pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Iwonka27

to nie prawda bez problemu można ubezpieczyć auto poniżej 25lat np. w Alianz czy Baloise Insurance

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agusia84

to nie prawda bez problemu można ubezpieczyć auto poniżej 25lat np. w Alianz czy Baloisewypow

wypowiadam sie z własnego doświadczenia jak ja miałełm taki sam problem 3 lata temu moze sie cos zmienilo moze sie myle 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
EmilMarek

Witam. Autko Zarejestrowane i Ubezpieczone :) Ubezpieczalnia Alianz Kwota 420Euro Na Rok i Tablice 50Euro :) Dziekuje Za pomoc :) Pozdrawiam Miloego Weekendu Zycze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nero

Witam. Autko Zarejestrowane i Ubezpieczone :) Ubezpieczalnia Alianz Kwota 420Euro Na Rok i Tablice 50Euro :) Dziekuje Za pomoc :) Pozdrawiam Miloego Weekendu Zycze :)

no to malo placisz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bazyl

Dokladnie na 3 miesiace 420e, to sie zgadzam :) , ale nie na rok. Ja za 132KW majac -2 place 620e. ZA nissana almere 1.5L, nie majac 25lat ubezpieczenie kosztuje ok 1200e na rok. Tablice zdrozaly z 30e na 50e.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
EmilMarek

Uwzglednione znizki poskie + prawo jazdy z wieloma kategoriami. tak mi wytlumaczyl Pan w Ubezpieczalni bo sam bylem zdziwiony kwota ktora mi zaoferowal :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bxlll

Witam! Może ktoś mi doradzić gdzie mogę ubezpieczyć samochód, mam 23 lata. Właśnie dowiedziałam sie ze w Belgii młodzi kierowcy maja problem z ubezpieczeniem auta. Prosze o jakąś rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×