Skocz do zawartości
Belgia.net

Wynajem Mieszkania A Posiadanie Psa

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna1983

Witam

 

Próbuję wynająć mieszkanie (knokke heist) z pozwoleniem na posiadanie psa. Wszystkie agencje z którymi się kontaktowałam twierdzą że nie mają w ofercie takich mieszkań. Myślicie, że mogę wynająć mieszkanie bez informowania  o zwierzęciu? Z góry  dziękuję za pomoc. Dodam że pracuję, mam meldunek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

najlepiej jak bys porozmawiala z wlascicielem, czesto daja sie przekonac  :)

agencje musza przestrzegac tego, czego ich klient wymaga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

ukryc nie mozesz, bo w umowie bedzie zastrzezone , ze nie chca zwierzat, a te umowe przeciez podpiszesz...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

U mnie w umowie byl zakaz zwierzat. Pomimo tego i tak kupilismy, ktos z apartamentowca uprzejmie doniosl ze posiadamy piesia, przyjechal wlasciciel, powiedzialam ze dostalam w prezencie, zobaczyl jaki czy nie ma zniszczen a pozniej razem siedzieli na kanapie bawiac sie. Dodam ze sunia juz byla ponadroczna. Powiedzial tylko ze jak beda skargi ze szczeka, piszczy badz wyje to niestety bedzie musial zainterweniowac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Jezeli masz staly dochod i pobyt i dochod legalny to wynajmij 5 km od knokke heist dom z ogrodkiem za czesc ceny mieszkania w Knokke.Mam na mysli Retranchement.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Joanna1983

Jezeli masz staly dochod i pobyt i dochod legalny to wynajmij 5 km od knokke heist dom z ogrodkiem za czesc ceny mieszkania w Knokke.Mam na mysli Retranchement.

Bylam tam kiedys, fajne miejsce, nie moge jednak znalezc zadnej oferty w necie. Masz jakies namiary?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Napisz do mnie na priva po swietach,bo teraz nie mam dostepu do moich papierkow.Podam ci namiary na biuro w Axel i konkretnego czlowieka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Joanna1983

Udało się:)  Bezpośredni kontakt z właścicielem okazał się strzałem w dziesiątkę:))  Dzięki za radę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×