Skocz do zawartości
Belgia.net

Gdzie Złożyć Skargę Na Pracownika Interimu?

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia258

Witam.

Chciałabym złożyć skargę na pracownika biurowego z Interimu Accent.jobs czy ktoś się mniej więcej orientuje gdzie to złożyć..pokierować. Po prostu niektórym Polką które tu mieszkają źle traktują nas jako Polaków!!!!

 

-Chamstwo to skandal dla drugiego Polaka . Prosze o podpowiedz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kasia258

Oczywiście już byłam na Policji i niestety nic nie dało. Porostu powiedzieli mi,że mają co innego na głowie niż sprawy traktowania ludzi a zwłaszcza Polaków i emigrantów innych państw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kasia258

Dziękuję bardzo.Już mam tą stronkę tez od koleżanki.Ale pewnie działamy wszędzie.

 

pozdrawiam.Miłego dnia. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Najpierw powinnas zlozyc skarge do tego biura do centrali.Na pewno zamiota pod dywan…. Ale taki jest tu porządek… dopiero jak to nie pomoze to możesz zlozyc skarge do tutejszego ministerstwa pracy.Policja nawet nie przyjmie PV w tym temacie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kasia258

Dziękuję serdecznie za waszą pomoc.Ja już działam i jak tylko uda mi sie coś załatwić.Dam znać.

 

 

dziękuję wszystkim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

To jak rzucanie grochem o sciane - zaloze sie, ze nawet jesli Pani zlozy skarge do przelozonych owej pracownicy to zbeda to tym, ze tozwykle nieporozumienie. Znam z autopsji przypadki, kiedy to pracownicy biur pracy zachowywali sie nieodpowiednio w stosunku do Polakow i byli to nie tylko Polacy, ale  rowniez-  a wlasciwie Belgowie. Jestesmy tu traktowani jako potencjalna tania sila robocza, ktora nie ma zbytnio wiele do powiedzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

A moze przestanmy uzalac sie nad soba i wierzyc w sprawiedliwosc,bo tej nigdzie nie ma.... i jeszcze wiele razy trafimy na stolki i taborety w swoim zyciu....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×