Skocz do zawartości
Belgia.net

Bilet Raynnair Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

aktez

Witam, mam problem z checingiem biletu zrobiłem blad i wpisałem zly numer dowodu przy odprawie online juz wydrukowałem, jutro rano mam wylot , orientuje sie ktos czy moge jakos da sie po prawić ten blad czy na lotnisku w Chaleroi mnie przepuszczą albo tam moge to naprawić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na stronie ryanair jest "chat en direct", napisz do nich , poprawia. Mialam problem kilka miesiecy temu, pomylilam jedna literke w imieniu pasazera, poprawili. Serwis gratisowy.

Tylko ze pracuja w okreslonych godzinach... Musisz sprawdzic na ich stronce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania87mic

Witam, mam problem z checingiem biletu zrobiłem blad i wpisałem zly numer dowodu przy odprawie online juz wydrukowałem, jutro rano mam wylot , orientuje sie ktos czy moge jakos da sie po prawić ten blad czy na lotnisku w Chaleroi mnie przepuszczą albo tam moge to naprawić?

moim zdaniem nie przepuszcza bo mialam tez zle nazwisko wpisalam i dzwonilam do obslugi klienta stracilam duzo kasy na polaczenie i powiedzieli mi za zmiane 40euro trzeba doplacic i wlasnie na tym oni zarabiaja na bledach i pospiechu naszym 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milva861

po zrobieniu błędu masz 24h na zadzwonienie na infolinie i zmian dokonają bezpłatnie, później to już kaska leci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie prawda, na "chat service" kontaktowalam sie kilka tygodni po zrobieniu rezerwacji, nic nie placilam. W dodatku jest bardzo mila obsluga  :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milva861

Nie prawda, na "chat service" kontaktowalam sie kilka tygodni po zrobieniu rezerwacji, nic nie placilam. W dodatku jest bardzo mila obsluga  :)

 

chat service może i tak, zależy jeszcze jaka pomyłka

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×