Skocz do zawartości
Belgia.net

Konto W Ing

Rekomendowane odpowiedzi

hadziaj

Witam czy ma może ktoś jakieś namiary na polską obsługe w jakimkolwiek banku [najlepiej w BNP paribas] pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
m0n1k2

Witam. Zgubiłam potrfel i nie mogę znaleźć żadnego numeru do ING pod którym pogłabym to teraz, jak najszybciej zgłosić. Czy ktoś pomoże?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalie

Witam !

Czy ktos z Panstwa anulowal zgode jako malzonek na karte kredytowa w banku ing ?Czy ja jako zona,ktora kilka lat temu podpisala zgode na to ,zeby maz mogl dostac karte kredytowa na 4.500 tys euro moge anulowac swoja zgode ?To znaczy nie zycze sobie juz ,zeby maz wyciagal  z tej karty pieniadze kiedy ma na to ochote ..Dziekuje za odp jesli ktos mial podobna sytuacje ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Foka

Ja też jestem ciekawa co w tym fortisie jest takiego czego nie ma w Ing.

W ing mam już konto z 9 lat ,zaczynałam od opłaty rocznej 39€ a teraz płace 40,50€ i tu są wliczone już wszystkie opłaty łącznie z używaniem karty za granicą ,przez tyle lat za nic nie dopłacałam .Czy to tak dużo? Kredyt załatwili mi prawie od ręki ,no gdyby nie te wszystkie formalności ....A tak apropos kredytu ,dzieku temu że mamy u nich tak długo konto dostaliśmy -0,20 % .Czego więcej oczekiwać ? Ja jestem zadowolona z usług tego banku.

No,ale każdy chwali swoje - tacy już jesteśmy ... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam !

Czy ktos z Panstwa anulowal zgode jako malzonek na karte kredytowa w banku ing ?Czy ja jako zona,ktora kilka lat temu podpisala zgode na to ,zeby maz mogl dostac karte kredytowa na 4.500 tys euro moge anulowac swoja zgode ?To znaczy nie zycze sobie juz ,zeby maz wyciagal  z tej karty pieniadze kiedy ma na to ochote ..Dziekuje za odp jesli ktos mial podobna sytuacje ..

twoje konto, ty decydujesz kto moze miec do niego dostep... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalie

Wlasnie o to chodzi ,ze to jego konto karta kedytowa na niego ,ale ja podpisalam bo byla wymagana moja zgoda jako zony ,wszystkie ponaglenia czy listy przychodza na jego imie i nazwisko ,on bierze sobie z tej karty pieniazki kiedy chce bez mojej zgody ,chce to ukrocic bo w razie czegos ja bede musiala splacac ta karte a tego chce uniknac 

Edytowane przez natalie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ewelinka66

witam mam pytanie czy ktos wie jak uaktywnic swoje konto internetowe w banku ING bo robie wszystko jak powinno byc a nie wchodzi mysle ze z tym haslem cos musialam poplatac  :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

witam mam pytanie czy ktos wie jak uaktywnic swoje konto internetowe w banku ING bo robie wszystko jak powinno byc a nie wchodzi mysle ze z tym haslem cos musialam poplatac  :(

 

Mój mąż miał problem z aktywacją konta internetowego, bo coś pomieszał z hasłem i ostatecznie konto aktywował w oddziale banku. Ja nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ewelinka66

 

witam mam pytanie czy ktos wie jak uaktywnic swoje konto internetowe w banku ING bo robie wszystko jak powinno byc a nie wchodzi mysle ze z tym haslem cos musialam poplatac  :(

 

Mój mąż miał problem z aktywacją konta internetowego, bo coś pomieszał z hasłem i ostatecznie konto aktywował w oddziale banku. Ja nie miałam żadnych problemów.

 

no wlasnie ja tez chyba cos pomieszalam z tym haslem wiec pewnie bede musiala udac sie do banku dziekuje za inf a haslo to Pani sama sobie ustalila czy w banku podali bo slyszalam ze samemu sie podaje jakie sie chce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Wlasnie o to chodzi ,ze to jego konto karta kedytowa na niego ,ale ja podpisalam bo byla wymagana moja zgoda jako zony ,wszystkie ponaglenia czy listy przychodza na jego imie i nazwisko ,on bierze sobie z tej karty pieniazki kiedy chce bez mojej zgody ,chce to ukrocic bo w razie czegos ja bede musiala splacac ta karte a tego chce uniknac

Idz do banku i wycofaj zgode

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

witam mam pytanie czy ktos wie jak uaktywnic swoje konto internetowe w banku ING bo robie wszystko jak powinno byc a nie wchodzi mysle ze z tym haslem cos musialam poplatac  :(

Wejdź na opcje logowania i gdy ukaże się ta tabelka z danymi do logowania to na samym dole obok Zaloguj po lewej stronie jest opcja,gdy nie jesteś jeszcze w Home Banking kliknij to i w zakładce SelfBank będą pomocne wersje demo ,jak można wykonać różne operacje min założenie hasła(które sama zakładasz). Może akurat właśnie od tego trzeba zacząć ,bo ja już nie pamiętam ,jak to było ,ale na pewno musisz najpierw ustalić hasło. Powodzenia :) Edytowane przez loppo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karola07

mam wpolne konto z chlopakiem w ing, konto na kaucje za mieszkanie, oszczednosciowe, stale pzelewy, place karto za granica, wyciagam kase ze wszyskich bankomatow. nawet nie wiem co jeszcze mam  i konto jest zupelnie darmowe. sprawdzam konto regularnie i ani razu nie pobrano mi za nic pieniedzy,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×