Skocz do zawartości
Belgia.net

Diety Odchudzające

Rekomendowane odpowiedzi

akonto

Mamy wiosnę ,wkrótce lato,a jak lato to wypadało by pojechać nad morze :) bikini czeka gdzieś w szafie ....Ale pojawił się nowy problem,jakoś trudno się w nie zmieścić,no i co z tym zrobić?Zainwestować w nowe bikini,czy w nową dietę :) Co o tym sądzicie?zapraszam na pogaduchy :)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Wiesz, nowe bikini zawsze sie przyda ;)

Z dietami trzeba uwazac, ale jakis sport to dobry pomysl.

Ostatnio w Polsce modna jest Chodakowska i jej skalpel.

Wszystkie cwiczenia sa w necie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tosabi

dieta to podstawa!

na początek zamień węglowodany proste na węglowodany złożone

czyli wyrzucamy: makaron, ryż, biały chleb Proponuje zastąpić biały ryż brązowym i nie bać się jeść makaronu pełnoziarnistego, orzechów, płatków owsianych, niesłodzonego musli, warzyw i owoców.

posiłki małe ale często. oczywiście musisz pić dużo wody (najlepiej niegaowanej) unikać napojów słodkich

Jeśli chcesz szybszy efekt proponuje dorzucić jakiś sport, najlepiej bieganie gdyż podczas biegu spalasz najwięcej kalorii jeśli nie biegałaś nigdy zacznij od małych kroczków i z czasem zwiększaj dystans i intensywność i po bieganiu polecam porozciągać się :)

 

Wszystko zależy od twojej motywacji i wytrwałośći, diete i ćwiczenia dostosowuje się do każdego indywidualnie więc musisz poznać swój organizm :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Motywacja jest ,gorzej tylko z realizacją,bo zawsze jest jakies wytlumaczenie,a bo to lub tamto...i wszystko  odklada się na pózniej no i ciezko zryzygnować z ulubionych ciasteczek z kremem :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

moj lekarz powiedzial mi , ze ludzie ktrorzy nie uprawiaja sportu (czyli tacy jak ja) musza wykluczyc wszystkie weglowodany zeby schudnac, za to mozna jesc chude mieso, ryby, warzywa i owoce bez ograniczen...

gorzej z motywacja  :D  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Niestety trudno jest zmienić przyzwyczajenia i nawyki :) a sport to tylko biegi do tramwaju,jak się spi troszkę za długo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hello

Ja na wiosnę odstawiam słodycze,białe pieczywo, makaron, ryż i sosy , efekty są już po miesiącu. Każdy ma jednak inny organizm, ale warto spróbować:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

jezeli chcesz szybko schudnac, to tylko dieta kopenhaska, z tym , ze pozniej musisz zmienic tryb odzywiania sie, bo w przeciwnym wypadku kilogramki wroca w szybkim tempie  :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie jest szkodliwa dla zdrowia, wrecz przeciwnie, bylam na pobraniu krwi pod koniec dietki, i wyniki byly lepsze niz zwykle

za kazdym razem tracilam ok 4, 5 kg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

czas nie ma nic do tego, tylko silna wola  :)  ( ktorej mi zawsze brakuje  :P )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Nie mozna tak sobie tu proponowac diety bo kazdy ma inny organizm i np ja intensywnie cwiczac nic nie zgubilam.Byly badania,ktore sa ok,ale lekarka mysli,ze to jednak jakis problem z metabolizmem.Przepisala mi jakies drogie specyfiki i po tygodniu stwierdzila ze widac efekty, nie wiedzac,ze ja ich nawet nie wykupilam,ale w miedzy czasie skopalam ogrodek i to wlasnie bylo to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Nie mozna tak sobie tu proponowac diety bo kazdy ma inny organizm i np ja intensywnie cwiczac nic nie zgubilam.Byly badania,ktore sa ok,ale lekarka mysli,ze to jednak jakis problem z metabolizmem.Przepisala mi jakies drogie specyfiki i po tygodniu stwierdzila ze widac efekty, nie wiedzac,ze ja ich nawet nie wykupilam,ale w miedzy czasie skopalam ogrodek i to wlasnie bylo to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

zadam tobie jedno pytanie czy rano zjadasz porzadne kaloryczne sniadanie a potem mala czarna i wyjscie do pracy

czy tylko mala czarna?zmien nawyki w ciagu dnia kanapka a nie ciastka i batoniki,popijane gazowanymi napojami,pozna kolacja nie zaszkodzi zjedzona na 2,3 godziny przed spaniem,a rano nim zjesz ze 2,3 szklanki wody mineralizowanej,nawet zwyklej przegotowanej,ja to zrobilam i spadam z wagi,powoli ale wiem ze dotrwam do celu co tydzien ubywa mi 600 gram,wiec to skutkuje,weekend tez nie spedzam siedzac przed tv; tylko basen,spacery ;nie chodze na fitness bo brak mi zapalu do tego rodzaju gimnastyki ,robie to co lubie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Na śniadanie jadam tylko platki na mleku,kawke pije kilka razy w ciągu dnia,niestety obiad wypada z kolacją i to jest problem,wiem,ze to jest bład,ale duzo pracuje i do domu wracam póżno....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dietetyczka

Brakuje Wam motywacji ,zapraszam po wizycie u mnie  napewno bedzie ;)

Jak tez i wskazowki zywieniowe o ktorych nie kazdy wie a sa podstawa !!!

Dieta to nie glodowka !!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×