Skocz do zawartości
Belgia.net

Polski lekarz Ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

justine

Dr Wilczek jest juz od dawna na emeryturze.

 

Czy ktoś miał wizyte u ginekolog WILCZEK EWA?
czy jest dobra w swoim fachu?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piotrek12345

Witam. Potrzebuję pilnie kontakt do polskiego lekarza ginekologa- najlepiej kobiety. Jestem w ciąży i zależy mi na lekarzu, który mówi po polsku i pracuje w szpitalu, aby mógł być podczas porodu. Najlepiej okolica Antwerpii,Turnhout.

Z góy dzięki za iformacje.

Ola.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasssia

Witam.

Poszukuje ginekologa mówiącego choc troche po Polsku w okolicach Kortrijk...

Nie musi być z kortrijk ale bliżej niż w Brukseli. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karole3ka

Dr bialecka odpowiada na maile? Bo dzwonilam ale z ta dyspozytorka nie moge sie dogadac po angielsku nic a nic ;c

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

Witam jestem w ciąży n poczatki dopiero za tydzień planuje jechac do chłopaka i podjęliśmy decyzje ze zostaniemy tutaj, chciałabym sie poradzić doświadczonych kobiet,które przez to przechodzily co najlepiej zrobic zaraz po przyjeździe ? Jak z ubezpieczeniem? Jak wyglądają wizyty u lekarza jesli mam polska kartę ciazowa to z nią mam chodzić do lekarza? Obawiam się ponieważ nie znam języka , jedynie podstawy angielskiego, najchętniej to chciałabym do jakiegoś polskiego ginekologa chodzić , może może możecie kogoś polecić i ppsiadacie nr telefonu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Jak daleko jestes w ciazy? Jesli wiecej niz 3 miesiace, mozesz miec problem z ubezpieczeniem. Na wypadek ciazy i porodu maja karencje 6 lub 9m. Ubezpieczenie na wszystkie inne okolicznosci dziala dopiero po 3 m. O ile wizyty u ginekologa, czy badania nie musza byc jakies super drogie o tyle porod bez ubezpiecznia moze zrujnowac ;) Twoja karte ciazy wez, ale przyda sie tylko polskiemu ginekologowi, zapewne i tak beda robic badania od nowa. Nie wiem jaka jest szansa dostac sie do polskiego lekarza, bo sa dosc oblegani. Liste polskich lekarzy i ginekologow znajdziesz tu na forum. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

5 tydzień , właśnie słyszałam ze strasznie ciężko do polskiego sie dostać , a ta bariera jezykowa troche jest dla mnie przeszkodą ale dam rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
djbxl

Tél : 02/734 99 02 umawiać się trzeba  po francusku do doktora Dr Georges

Soumenkoff jest to lakarz rozmawiający po polsku, przyjmuje pod tym adresem Groupe Médical des Ménapiens

Rue des Aduatiques, 17
1040 Etterbeek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
djbxl

tak ginekolog. Rodziłam we wrzesniu, prowadził mi całą ciąże i wczesniej też do niego chodziłam. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

Witam czy posiada może ktoś aktualny numer i adres do lekarza ginekologa najlepiej rozmawiajacego po polsku, któy mogłby popowadzic moja ciąże , dobrego lekarza. prosze o pomoc najlepiej z okolic Kortrijk, ewentualnie Bruksela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
azza

Witam czy posiada może ktoś aktualny numer i adres do lekarza ginekologa najlepiej rozmawiajacego po polsku, któy mogłby popowadzic moja ciąże , dobrego lekarza. prosze o pomoc najlepiej z okolic Kortrijk, ewentualnie Bruksela

 

niestety w okolicach kortrijk nie ma polskiego gina,nie ma także polskich lekarzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×