Skocz do zawartości
Belgia.net

Polski lekarz Ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

klanka

Ja również chodziłam  do dr M. Bialeckiej i mogę ją polecić jako świetną specjalistkę i bardzo miłą kobietę. Z pewnością będziesz zadowolona ania24022 ;) Daj znać co z dzidziusiem :) Zdrówka i gratuluję!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

zapisalam sie do Doktor Bieleckiej a powie mi ktos jeszcze jak to w recepcji trzeba pewnie potwierdzić? bo u mnie slabo z językiem jedynie angielski podstawy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karole3ka

podchodzisz do rejestracji i mówisz po angielsku że byłaś dzisiaj umówiona na wizytę do Bialeckiej i o której godzinie a najlepiej to mieć na kartce napisane bo jej nazwisko jakoś dziwnie wymawiają (albo mi się tylko tak wydaje), dajesz dokument i płacisz na samym początku 100 euro jeśli nie masz ubezpieczenia polskiego, belgijskiego i jak nie masz dowodu belgijskiego (pisałaś chyba że nie masz ubezpieczenia więc piszę ) i ona ci drukuje taką kartkę i idziesz z tym na ginekologie i oddajesz w następnej recepcji i czekasz aż twoja lekarka cię wywoła ale zazwyczaj jeśli to pierwsze spotkanie to przyjdzie do poczekalni po Ciebie, i pamiętaj że ona przyjmuje tam w tym szpitalu ZNA Sint-Erasmus (: 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KasiaKonieczna

Może mi jakaś Mama napisać coś o dr.Janowskim? mam dylemat z wybraniem ginekologa który poprowadzi mi ciąże, zależy mi ona polskim lekarzu:)  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eqick

Też chętnie dowiedziałbym się coś więcej. Moja żona jest w 6 tygodniu i trzeba się w końcu zdecydować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mimi123

Hej szukam ginekologa Polskiego, kogo polecicie? Preferuje kobietę jednak może być także mężczyzna , z Brukseli. Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
andziabxl

Ponawiam pytanie o dobrego ginekologa - najlepiej kobietę, ale może i być mężczyzna - polskojęzycznego albo angielskojęzycznego. Chodzi o osobę sprawdzoną, która poprowadziłaby ciążę. Czytałam wiele opinii na forum i większość osób wspomina o tych samych lekarzach. Czy ktoś był u Pani Brachmanskiej z Madou lub u Dr Cremer lub Soumenkoft, o których wspominano dodatkowo na tym forum? Może ktoś odkrył nowego specjalistę?

A może ktoś orientuje się, kiedy ponownie będzie przyjmowała Pani Ania Kołtuniak? Do tej pory była na urlopie macierzyńskim, ale mimo informacji, że urlop trwa do końca marca, nadal nie można się do niej dodzwonić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie_1160
Dnia 7.08.2017 o 17:31, malw napisał:

czy doktor koltuniak przyjmuje jeszcze w brukselii? jakiego lakarza polecacie?

 

polecam!

Dr Mariusz Lagowski, tel: + 32 (0) 488 787 141 

Place du Roi Vainqueur 15, 1040 Etterbeek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mariolcia12345

Witam. A może ktoś poeci dobrego ginekologa polskiego w zachodniej Belgii?   Z góry dziękuje! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jagoda
Dnia 12.04.2017 o 13:40, andziabxl napisał:

Ponawiam pytanie o dobrego ginekologa - najlepiej kobietę, ale może i być mężczyzna - polskojęzycznego albo angielskojęzycznego. Chodzi o osobę sprawdzoną, która poprowadziłaby ciążę. Czytałam wiele opinii na forum i większość osób wspomina o tych samych lekarzach. Czy ktoś był u Pani Brachmanskiej z Madou lub u Dr Cremer lub Soumenkoft, o których wspominano dodatkowo na tym forum? Może ktoś odkrył nowego specjalistę?

A może ktoś orientuje się, kiedy ponownie będzie przyjmowała Pani Ania Kołtuniak? Do tej pory była na urlopie macierzyńskim, ale mimo informacji, że urlop trwa do końca marca, nadal nie można się do niej dodzwonić.

Czy ma ktos aktualny nr telefonu dr Kołtuniak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×