Skocz do zawartości
Belgia.net

Polski lekarz Ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

angelika20

Witam, szukam dobrego lekarza ginekologa, moze to byc kobieta, jak i mezczyzna, prosze o jakies adresy, numery, opinie, z gory dziekuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaKo1

Czy ktos moze mi podac namiary na polska ginekolog ktora pracuje w szpitalu Brugmann, niestety to Archiwum BelgiaNet nie dziala,szkoda bo tam bylo wszystko, i nie trzeba by bylo znowu pisac setny raz  <_<  .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
edyta18

Czy ktos moze mi podac namiary na polska ginekolog ktora pracuje w szpitalu Brugmann, niestety to Archiwum BelgiaNet nie dziala,szkoda bo tam bylo wszystko, i nie trzeba by bylo znowu pisac setny raz  <_<  .

dr.Anna Koltuniak 0498643944

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasztan1986

 

Czy ktos moze mi podac namiary na polska ginekolog ktora pracuje w szpitalu Brugmann, niestety to Archiwum BelgiaNet nie dziala,szkoda bo tam bylo wszystko, i nie trzeba by bylo znowu pisac setny raz  <_<  .

dr.Anna Koltuniak 0498643944

 

W jakich dniach przyjmuje pani doktor żeby można było zadzwonić i zapisać się

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ło to musi być dobrym ginekologiem skoro taka oblegana

 

Z tego co wiem to jest to bardzo mloda lekarka, czy jest dobra - dla jednego pewnie tak, dla drugiego nie.

 

Tutaj wszyscy polscy lekarze sa oblegani bo niestety wiekszosc Polakow nie zna tutejszych jezykow na poziomie ktory umozliwia komunikacje z belgijskim lekarzem. A ginekologow mowiacych po polsku jest niewielu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaKo1

A ta Pani Anna Koltuniak wystawia rachunek zielony do kasy chorych?

Mysle ze napewno wystawia rachunek, wybieram sie do niej niedlugo i czy mogby mi ktos powiedziec ile kosztuje wizyta?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
angelika20

50 euro kosztuje wizyta, ale Pani proponuje od razu zaplacic jej z gory, bez czekania na ubezpieczenie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasztan1986

Witam, ma może ktoś numer telefonu do doktor Gajewskiej?w które dni trzeba dzwonić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×