Skocz do zawartości
Belgia.net

Zła Pogoda ! Weerverlet

Rekomendowane odpowiedzi

magdda

witam mieszkam w Belgii od 15 miesięcy jednak dopiero od czterech posiadam zameldowanie nie otrzymałem jeszcze też dowodu osobistego czy w takim przypadku przysługuje mi wypłata pieniędzy za złą pogodę !? na "lonach" mam  zapisane zawsze jakieś zgłoszone godziny "weerverlet" ale nie otrzymuję żadnych pieniędzy pracodawca (mały krętacz) twierdzi że to przez brak dowodu ale to kombinator i jakoś mu nie wierzę 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nieosiagalny 71

Tez miałem taki przypadek . Związki zawodowe wstrzymały mi wypłate pieniazków za postojowe w pracy z tytułu braku dowodu osobistego .  Trwało to ze 2 miesiace . Jak juz go dostałem to wszystko zostało wypłacone w ciagu 3 dni . Nie wiem w jakim rejonie mieszkasz ale dowiadywać sie o dowód  w gemente nie zaszkodzi . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magdda

witam mieszkam w Belgii od 15 miesięcy jednak dopiero od czterech posiadam zameldowanie nie otrzymałem jeszcze też dowodu osobistego czy w takim przypadku przysługuje mi wypłata pieniędzy za złą pogodę !? na "lonach" mam  zapisane zawsze jakieś zgłoszone godziny "weerverlet" ale nie otrzymuję żadnych pieniędzy pracodawca (mały krętacz) twierdzi że to przez brak dowodu ale to kombinator i jakoś mu nie wierzę 

niestety mój pracodawca miesza na każdym kroku nawet w tym miesiącu nie wydał kart i nie mamy co kreślić wysyła nas w tygodniu  w kilka miejsc pracy po czym zgłasza że np nie wstawiłeś się do pracy......namieszał tak w papierach że problem jest nawet z załatwieniem kasy chorych, każdy się boi i siedzi cicho bariera językowa robi swoje ale jeżeli pracuje się sześć dni w tygodniu po dziesięć godzin  to nawet jest problem ze znalezieniem pracy czy nauką języka ,a LONY mam tylko dla tego że urząd gminy mnie nęka i zażądał ode mnie wszystkie od początku zatrudnienia i stąd wiem że co miesiąc mam jakieś "weervelety" ,po wysłaniu zapytania do HVW i RVA odnośnie tego zasiłku dostaje zdawkowe odpowiedzi że takie zaświadczenie potrzebne a jutro takie.....bez mądrej głowy tego się nie ogarnie !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Jak sie jest tania sila robocza do tego bez znajomosci choc podstawowej jezyka, do tego ma sie  przyslowiowe pelne  ¨portki ¨strachu to niestety nie ma tu tak madrego doradcy , ktory znalazl by konsensus w tym przypadku. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×