Skocz do zawartości
Belgia.net

Internet + Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

obi1

Witam, wie ktos jak wyglada sprawa "pack'u" w proximusie internet + telefon (chodzi o komorke w abonamencie)?

1. Na jaki okres jest umowa

2. Ile kosztuje instalacja

3. Czy abonament (ten za 15euro) pobiera dodatkowe koszty jak sie dzwoni na PL numer i ile to kosztuje.

4. I ile taki pakiet by kosztowal bo ostatnio zmienili strone troche i nie ma ceny zabardzo internet + tel za 15 euro ile to razem bedzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obi1

Chodzi mi o internet + telefon ale komorkowy wlasnie w proximusie mozna tak polaczyc i ma sie nizszy abonamet internet (bez limitu) + tel kom (500mb nielimitowane sms i 120min) do PL dzwonie bardzi rzadko i to jak juz przez skype

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
driver4091

Majac internet w Belgacom-ie postanowilem rowniez dopisac do niego dwa tel kom, na abonament (w Proximusie), zdecydowalem sie na tansza opcje abonamentu telefonicznego (+15), posiadam rowniez najtansza opcje internetu (25,50 €/m-c), babka w centrum Belgacom zaproponowala polaczenie tego wszystkiego na jeden rachunek (taki mialem tez zamiar) mowiac, ze bedzie taniej. Po kilku jej kliknieciach podczas aktywacji, przeprosila i powiedziala, ze moj najtanszy abonament za internet nie jest wystarczajacy, zeby pakiet byl tanszy.

I tak wzielem tel w abonamencie, zostawilem sobie stare nr, ze wzglzedu na piaatek godz przed 18, usluge Proximusa wlaczyli mi w poniedzialek po weekendzie. Kolejny weekend spedzilem w PL (2 dni, wykonalem wtedy doslownie kilka rozmow lacznie ok 10 min) w lipcu dostalem rachunek za telefony, lacznie 100€ za 2 telefony, przez 7 dni czerwca.

Abonament +15 w Proximusie, to tak naprawde 15€+4€ podatku, plus blizej mi nie wiadomogdzie uciekajace darmowe 120 min do wszystkich sieci kom w belgi.

Az boje sie rachunku za lipiec, w ktorym bylem az 2 tygodnie na wakacjach w polsce, gdzie wykonalem rowniez kilka tel, ale jeszcze wiecej odebralem + kilka SMS-ow.

Myslalem ze majac Ortela i wydajac na niego 30-40€ m-cznie na doladowania, to trace, ale widze ze teraz to sie chyba sfrajezylem!

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

mam pakiet w telenecie internet bez limitu+tv+telefon domowy +2 x abonamment po 15 euro/150 min do wszystkich sieci 10000 smsow + 1 g internetu/oplata za miesiac to 112,00 euro,bylam w polsce 2 tygodnie w czerwcu,smsy do belgi do turcji rozmowy po kilka minutpolska belgia,syn dzwonil do mnie do polski na moj gsm belgijski i na polski telefon,wiec rachunek wydawalo mi sie ze bedzie ogromny a tu raptem tylko o 14 euro wiecej.dawniej uzywalam i ortela,potem byl base,belgacom ale telenet mi najbardziej odpowiada, ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obi1

Witam interesuje mnie czy ktoś z was ma pack internet+telefon stacjonarny w belgacomie za 54Euro

-internet bez limitu

-telefon którym można dzwonić do PL za darmo po 17 i w weekendy (czy jest jakieś ograniczenie w liczbie minut)

-ile kosztuje instalacja? 50euro?

-czy nie naliczają za coś innych kosztów z belgijskiego na belgijski telefon nie będzie dzwonione

Jeśli ktoś ma taki pakiet chciałbym się dowiedzieć czy jest tak jak napisałem niej więcej bo czasem tylko tak namawiają w salonie a później coś innego ma się na rachunku.

 

zv1m2q.jpg

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneta75

ja mam 4 w 1+ karte na darmowy internet na laptop lub tablete:  place mniej wiecej 85€ miesiecznie.

 

Opcja Happy Time International ( za granice na stacjonarny) od 17godz do 8godz i week-endy, dni swiateczne 24/24: 2000 minut na miesiac 

Opcja Happy Time XL ( rozmowy darmowe na stacjonarny i komorke) od 17godz do 8godz, week-endy i dni swiateczne 24/24: na stacjonarny bez limitu, na komorke 1000 minut na miesiac

 

instalacje robilam sama  aktywacje mialam za darmo, zaplacilam tylko za podlonczenie i gnizadko 30€ 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×