Skocz do zawartości
Belgia.net

Wymeldowanie

Rekomendowane odpowiedzi

RLE

Witam

 

Chciałem dziśz zjechać do Polski , ale podobno trzeba się osobiście wstawić do gminy i wymeldować. Miałem meldunek tymczasowy na 3 miesiące , który mi się skończył 2 czerwca , pracowałem tylko 2 tyg legalnie . Czy ewentualnie można to zrobić przez internet lub zadzwonić , listownie ? Z racji tego , że jutro święto nie uśmiecha mi się czekać 2 dni :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

ja slyszalam ze trzeba sie wymeldowac, w przeciwnym przypadku bedziesz musial zaplacic kare 

Jeśli się posiada ID, przy pobytach 3 miesięcznych nie jest wydawana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

jesli w tym czasie pracowales legalnie zglosiles to w gminie; to teraz po zakonczeniu pracy i nie chcesz dalej przebywac na terenie gminy ,belgi ;to masz obowiazek to zgloscic i uregulowac swoje sprawy,bo nadano tok twojej sprawie w sprawie otrzymania karty id,to wstrzymaja i nie poniesiesz zadnych oplat i konsekwencji; to tez jest potrzebne wlascielowi mieszkania gdzie mieszkales by  wymeldowal ciebie  z tego adresu,nie zalatwisz poniesiesz konsekwencje swej decyzji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sandaczos

Witam w belgi zameldowałem sie  dnia 15,08 . 23.08 policja sprawdziła muje zamieszkanie itp. przez 3 miesiace nie znalazłem pracy czyli 23.11 mineły 3 miesiace byłem w gminie dostałem miesiac jeszcze czasu czyli do 23,12 obecnie nie mam pracy dalej jutro wyjezdzam do polski jak  mam sie wymeldowac aby nie było problemu. moze to zrobic za mnie właściciel mieszkania ? czy musze osobiście sie stawic . Problem z tym że dzis chciałbym wyjechac a urzedy dopiero od poniedziaku czynne. Pozdrawiam i  Prosze o pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×