Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem Ze Znalezieniem Lokum

Rekomendowane odpowiedzi

ola77

To nie kryzys na rynku pracy,ale zachowanie "naszych" .Spokojna ulica willowa  w mojej wsi. W jednej z remontowanych willi zamieszkuja i pracuja "nasi". I od pierwszego dnia zachowuja sie jak swinie.Krzycza, parkuja przed garazami innych domow. Wieczory i we super wesole. Kartka w drzwiach po polsku (sama ja pisalam na prosbe znajomych)  nie pomaga, uwagi nie pomagaja,dopiero interwencja policji byla skuteczna. To co normalne nie rzuca sie w oczy,a to co zle-zawsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MagdaM

Dzień dobry,

ja tylko chciałam się upewnić na temat prawdziwości opinii krążących w sieci... Że wynajmować nam nie chcą mieszkań, to w sumie mogę zrozumieć... Byłam w Belgii nie cały miesiąc i wystarczy mi to co widziałam... Ale czy to prawda, że Polak mający dziecko i psa jest skreślony na amen??

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

NIE, wszystko zalezy od wlasciciela.... mozesz byc Belgiem i nie spodobac sie wlascicielowi.... to jego wlasnosc i on sobie dobiera lokatoroW.Pewnie i wsrod forumowiczow sa ludzie i z dziecmi i z psami i gdzies mieszkaja....

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
azza

Dzień dobry,

ja tylko chciałam się upewnić na temat prawdziwości opinii krążących w sieci... Że wynajmować nam nie chcą mieszkań, to w sumie mogę zrozumieć... Byłam w Belgii nie cały miesiąc i wystarczy mi to co widziałam... Ale czy to prawda, że Polak mający dziecko i psa jest skreślony na amen??

 Nie trać wiary kochana,my mamy 2 dzieci i kota no i udało się wynająć mieszkanie za pierwszym razem...pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Dzień dobry,

ja tylko chciałam się upewnić na temat prawdziwości opinii krążących w sieci... Że wynajmować nam nie chcą mieszkań, to w sumie mogę zrozumieć... Byłam w Belgii nie cały miesiąc i wystarczy mi to co widziałam... Ale czy to prawda, że Polak mający dziecko i psa jest skreślony na amen??

 

Nie prawda ;) Problemem jest wg Belgów metraż mieszkania na rodzinę. Gdy szukaliśmy mieszkania w agencjach mówiono, że 60-70 m (2 slk + salon) to dosyć mało na 3- os rodzinę :D No i dochód, w naszym przypadku też był brany pod uwagę. Chodzi o to czy nie będzie problemów z płaceniem czynszu. Udało się nam wynająć świetne mieszkanie za drugim podejściem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Poszukuje adresów  biur nieruchomości we Flandrii,może ktoś coś ma i się podzieli??? 

jest ich mnóstwo, ale wszystkie ogłaszają się na stronie immoweb.be, można też znaleźć oferty bezpośrednie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

witam, chciałabym sie was poradzic otóż mój chłopak pracuje w Belgii, ja aktualnie tez szukam pracy , a mozliwe ze znalazlam tylko kwestia mieszkaniowa , bo chłopak nie mieszka sam tylko w mieszkaniu wynajmowanym przez szefa i mam takie pytanie czy jesli nie ma meldunku to bedzie problem aby wynajac jakies mieszkanie? Bo słyszałam opinie, ze jesli nie ma meldunku to bedzie ciezko inni zas mowia, ze da sie wiec chcialabym uzyskac odpowiedz od kogos kto mieszka w Belgii i mniej wiecej wie cos na ten temat, poradzcie mi od czego zaczac i jak sie za to wszystko zabrac , prosze o odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×