Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem Ze Znalezieniem Lokum

Rekomendowane odpowiedzi

elaozkan

zajrzyjcie na strony,immoweb.be,zlogujcie sie i sprobujcie tam poszukac mieszkania

czasem szukanie przez znajomych i polakow nie daje efektu

powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

1180 Uccle

650 €

Edith Cavell/Montjoie. Joli appartement lumineux (+/-60m²). 1 chambre, 1 salle de bains, living, cuisine full équipée. Renseignements et visites : 0495.53.41.10

030 Schaerbeek

730 €

DIAMANT- VICTOR HUGO: Magnifique appartement une chambre remis à neuf de +-65m² (dispo le 01/06), comprenant un living de 30m², une cuisine américaine super-équipée, 1 chambre de 15m², salle de bain, cave. Charges de 50€/mois (entretien communs et assurance abandon de ,1040 Etterbeek

640 €

Aviateur Thieffry, joli appartement lumineux au dernier étage. 1 chambre, living, cuisine équipée, salle de bains. Machine à laver et séchoir dans la cave/buanderie. Meublé ou non. Metro Thieffry à 2 pas. Charges pour chauffage, eau, télédistribution : 90€ A voir. Renseignements et visites : 1040 Etterbeek

750 €

Proximité métro Mérode et des institutions européennes, appartement lumineux et calme (+/-65 m²) récemment rénové, living hauts plafonds, moulures et parquet, 2 chambres communicantes (grande chambre + dressing/bureau PAS d'entrées séparées) avec plancher d’origine, cuisine 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

zajrzyjcie na strony,immoweb.be,zlogujcie sie i sprobujcie tam poszukac mieszkania

czasem szukanie przez znajomych i polakow nie daje efektu

powodzenia

także zimmo.be, immo.vlan.be 

powodzenia, my szukaliśmy 4 miesiące, bo nie chcieli wynająć Polakom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Tak, poczytaj w archiwum.od jakiegos czasu "nasi" maja problemy ze znalezieniem lokum.Wielokrotnie pomagalam znalezc takowe.I jak dla mnie bylo oki pomimo,ze mowilam ,ze to dla znajomych Polakow,to pozniej wlasciciele i agencje rozmyslaly sie. Mysle,ze to jest spowodowane ze zlymi doswiadczeniami. Ja nie do konca polecam Immoweb i tego typu platne stronki. Wlascicciel musi zaplacic pieniadze,zeby umiescic tam ogloszenie,a wiec nie zawsze sa to interesujace cenowo mieszkania. Mysle,ze najlepiej przejac po rodakach lub szukac wsrod znajomych,ewentualnie samemu pojezdzic po interesujacej nas okolicy. A jak szuka sie w duzych miastach,to troszeczke oddalic sie od centrum i szukac w okolicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

zajrzyjcie na strony,immoweb.be,zlogujcie sie i sprobujcie tam poszukac mieszkania

czasem szukanie przez znajomych i polakow nie daje efektu

powodzenia

korzystamy z tych stron, przejrzeliśmy już chyba wszystkie

tak samo chodzimy po okolicach, dzwonimy i nic ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slawek68

Dzień dobry, mam takie pytanie. Pracując w Belgii czy mogę mieszkać i mieć meldunek w Holandii? Gdzie w takim wypadku będę płacił podatek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

bedziesz placil w belgi bo tu twoj pracodawca odprowadza podatek,chyba ze zglosisz w holandi ze tam chcesz sie rozliczac z tego podatku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alyss

witam,

niestety to ze niechca wynajac Polakom to tylko i wylacznie zaslugasamych Polakow. niestety mam b. zle doswiadczenie z polakami 2 krotnie uciekli z mieszkania nie placac, czlowiek chcial byc dobry i mowil oke poczekamy jeszcze kilka dni i wtedy delikwent uciekal...a dom w jakim stanie pozostal szkoda slow....

fakt nie mozna uogolniac bo mam tez super lokatorow ale nie dziwcie sie ze niechca wynajmowac , ja to doskonale rozumiem bo niestety doswiadczylam na wlasnej skorze jak podli i nieuczciwi potrafia byc...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestemtu

My szukalismy 5 miesiecy. Wyobraz sobie ze ja przez 5 miesiecy dzien w dzien wchodzilem na strony i szukalem. Polece Ci tylko jedna strone immoweb.be ewentualnie immo.vlan.be  . Myslalem ze nam nigdy nie wynajma bo zawsze ludzie mowili ze rozwazam miedzy wami i jest jeszcze jedna osoba i w naszym przypadku nie bylismy to my ktorzy wynajmowali ... Pewnego razu zaszedlem sobie do biura century21 i facet odrazu nam dal adres do mieszkania. Ok , do wynajecia bylismy my i jeszcze 2 osoby i wlasnie to my wynajelismy. Wazne aby nie tracic nadziei , bo  ja na serio watpilem ale warto bylo szukac :) Wam tez sie uda, trzeba cierpliwoci .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestemtu

A co do tego ,ze polakom nie wynajmuja to jest roznie. Ja odwiedzilem z 40 mieszkan i tylko jeden murzyn nam nie wynaja z powodu narodowosci ... Przewaznie patrzy sie na miesieczny dochod i z 3 ostatnich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
irko

Miałem z synem ten sam problem z wynajeciem mieszkania. Wszystko było pięknie do chwili kiedy poznali naszą narodowość ,5 Agencji dawało nam mieszkania i potem odmawiało tłumacząc się lepszymi ofertami, gdy póżniej sprawdzaliśmy mieszkania dalej były wolne. Taki już nasz polaków los troche sobie może zasłużyliśmy!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Pewnie tak.... i to jeszcze jeden powod dlaczego nalezy szukac domu-pracy w NL (Zeelandia,Fryzja,ale nie w duzych miastach). Tam domy spoldzielcze stoja puste i czekaja na lokatorow. W mojej okolicy mieszka co najmniej z 10 polskich rodzin.Wszyscy maja prace za dobra kase, wiekszosc pracuje w hurtowniach,magazynach i za dom placa zgodnie ze swoimi zarobkami (ok 500 -600eu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×