Skocz do zawartości
Belgia.net

Stawka Dla Pracownika Z Wlasna Dzialalnoscia

Rekomendowane odpowiedzi

Aguska675

witam. chcialbym sie dowiedziec jakie obowiozuja stawki za godzine pracy dla pracownika ktory ma wlasna dzialalnosc w pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mikael

Witam,

orientuje się ktoś jaka jest stawka dla samozatrudnionych pracujących w szklarniach, przy warzywach lub kwiatkach.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mikael

mam znajomego ktory tez w ten sposob zarabia na zycie, ma 20euro/godz

Evake dzięki za informację, orientujesz się może jak długo trwa otwarcie własnej działalności w Belgii - niehandlowej, a usługowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Tyle ile ktos Ci zaplaci i tyle za ile zgodzisz sie pracowac...

Bylo kilka podobnych tematow i stawki byly skrajnie rozne, wiekszosc z kosmosu albo przechwalki rodakow...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justi

 

mam znajomego ktory tez w ten sposob zarabia na zycie, ma 20euro/godz

Evake dzięki za informację, orientujesz się może jak długo trwa otwarcie własnej działalności w Belgii - niehandlowej, a usługowej?

 

Mnie tez ten temat interesuje juz od dawna,ale zero konkretow,jakie dokumenty sa potrzebne oraz warunki jakie trzeba spelniac?.Wiem ze osoby pracuja jako zelfstandig i nie maja matury,ma ktos jakies informacje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

mam znajomego ktory tez w ten sposob zarabia na zycie, ma 20euro/godz

Evake dzięki za informację, orientujesz się może jak długo trwa otwarcie własnej działalności w Belgii - niehandlowej, a usługowej?

Mnie tez ten temat interesuje juz od dawna,ale zero konkretow,jakie dokumenty sa potrzebne oraz warunki jakie trzeba spelniac?.Wiem ze osoby pracuja jako zelfstandig i nie maja matury,ma ktos jakies informacje?

Umow sie do ksiegowej, ktora takie rzeczy zalatwia i ona Ci wszystko powie i wyjasni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×