Skocz do zawartości
Belgia.net

Walka Z Nerwicą

Rekomendowane odpowiedzi

Innekolory

Hej chorzy na nerwice maja tysiące objawów fizycznych i psychicznych lecz nie zawsze wiedza jak sobie z nimi radzić . Moze w tym temacie pomozemy sobie nawzajem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Innekolory

Fajny pomysł. Dla wszystkich którzy maja problem z francuskim. Jest jeszcze terapia psychofizyczna od nie dawna chodzę napisze za pare tygodni czy pomaga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tomba

Witam, przyjechałam z bratem do Belgii dwa tygodnie temu. Z racji tego, że rodzice nie żyją od kilku lat, jesteśmy z bratem sami. Mam 21 a brat 26. Mieszkaliśmy w Krakowie i w pogonii za lepszym życiem trafiliśmy do Belgii, sama cierpię na depresję/nerwice od wypadku rodziców, brat bardzo się mną opiekuję. Objawy depresji pojawiły się bezpośrednio po wypadku, potem pojawiła się nerwica a do dziś mam moje objawy sa bardzo silne. Niestety wyjazd oznaczał zerwanie konaktu z lekarzem, który powiedział, że na Skype nie pracuje (starszy człowiek) i że będę musiała szukać nowego lekarza. Mieszkam w Beersel, jeżeli ktoś ma informacje na temat, gdzie mogę się udać i gdzie warto iść, bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam, Patrycja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
New01

Witam, przyjechałam z bratem do Belgii dwa tygodnie temu. Z racji tego, że rodzice nie żyją od kilku lat, jesteśmy z bratem sami. Mam 21 a brat 26. Mieszkaliśmy w Krakowie i w pogonii za lepszym życiem trafiliśmy do Belgii, sama cierpię na depresję/nerwice od wypadku rodziców, brat bardzo się mną opiekuję. Objawy depresji pojawiły się bezpośrednio po wypadku, potem pojawiła się nerwica a do dziś mam moje objawy sa bardzo silne. Niestety wyjazd oznaczał zerwanie konaktu z lekarzem, który powiedział, że na Skype nie pracuje (starszy człowiek) i że będę musiała szukać nowego lekarza. Mieszkam w Beersel, jeżeli ktoś ma informacje na temat, gdzie mogę się udać i gdzie warto iść, bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam, Patrycja ;)

Polecam Ci Joanne Mierzejewska psychiatra i psychoterapeta ale mieszka w Tienen , w googlach znajdziesz info na jej temat. Super lekarka ,polecam .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ogniszka

Dlaczego nasz organizm przy nerwicy chce sie sam zniszczyć . Głupie to, powinno być na odwrót

 

Nie wiem, jakie Ty masz objawy. Terapia psychologiczna nic mi nie dała. Teraz przypadkiem kinezyterapeutka do której poszłam z silną rwą kulszową, powiedziała mi że jest coś takiego jak mikrokinezyterapia, która leczy skutki traum i stresów zapisane w ciele i powodujące u mnie dolegliwości kręgosłupa. Jak poczytałam w necie o tej mikrokinezyterapii to jest to zalecane przy nerwicach na przykład tez.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dianka34

...rozwój duchowy byłby najlepszym psychiatrą...i nie mówie tu o bieganiu niedzielnym do kościółka..a o prawdziwym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie..kim jestem, po co się tutaj urodziłem..dlaczego spotyka mnie to co mnie spotyka...odpowiedzi na pytania zrodzą nastepne pytania,  Będziecie zbyt zajęci, żeby przeżywać nerwice, depresje...samodestrukcję.. to wszystko zniknie..."rozpuści się". Trzeba pracować nad sobą..nikt nam nie pomoże jeżeli sami sobie nie pomożemy.  

Chodzi o tzw "OBUDZENIE SIĘ"...to tylko malenka podpowiedź...zrobicie jak chcecie..Pozdrawiam ciepło.   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewelina625

Czasami trzeba przepracować całe systemy rodzinne na psychoterapii żeby się dowiedzieć dlaczego mamy takie a nie inne objawy fizyczne i psychiczne . Wiem co mowie bo bylam w totalnej rozsypce. Teraz po 2 latach pracy zyje i nadal kontunuje terapie. Ja mam swoją psychoteraputka w Holandii polecam z całego serca. Kobieta stworzona do pracy z bardzo trudnymi przypadkami. Jsk ktoś chętny podam numer :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×