Skocz do zawartości
Belgia.net

Tablet Dla 9-Latka - Czy To Dobry Pomysł?

Rekomendowane odpowiedzi

kajek

Czy tablet dla 9-latka jest dobrym pomysłem? Czy jeszcze za wcześnie? Jaki ewentualnie znacie jakiś bardziej wytrzymały model?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet

Pewnie,że tak. Oczywiście o ile jest to mądre dziecko i masz pewność, że nie rozbije go na kawałki.

Poza tym 9 lat to już duży chłopak. Może będzie szanował.

Na pewno kup sobie coś lepszej marki .Sam nie mam zaufania do tanich chińskich tabletów. Proponuję zerknać sobie na dwa : Sony Xperia Tablet Z oraz Lenovo Yoga Tab:

http://comperio.co/pl/tablety/sony-xperia-tablet-z-16gb-vs-lenovo-yoga-tablet-10-hd.html - o tutaj masz porównanie obu tak więc możesz się zastanowić nad zakupem. 

Sony ma trochę lepsze parametry ale za to Lenovo ma super baterię ( na jednym ładowaniu bateria lekko wytrzyma ponad 18 godzin...). 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paulina91

Pewnie,że tak. Oczywiście o ile jest to mądre dziecko i masz pewność, że nie rozbije go na kawałki.

Poza tym 9 lat to już duży chłopak. Może będzie szanował.

Na pewno kup sobie coś lepszej marki .Sam nie mam zaufania do tanich chińskich tabletów. Proponuję zerknać sobie na dwa : Sony Xperia Tablet Z oraz Lenovo Yoga Tab:

http://comperio.co/pl/tablety/sony-xperia-tablet-z-16gb-vs-lenovo-yoga-tablet-10-hd.html - o tutaj masz porównanie obu tak więc możesz się zastanowić nad zakupem. 

Sony ma trochę lepsze parametry ale za to Lenovo ma super baterię ( na jednym ładowaniu bateria lekko wytrzyma ponad 18 godzin...). 

 

Lenovo to chiński producent ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

Mój syn ma prawie 7 lat i właśnie planuje kupić mu pod choinkę tablet, nie uważam że to za wcześnie,moim smart-fonem posługuje się lepiej niż ja :) widziałam fajne kolorowe dla dzieci, osobiście znam 4-5 letnie dzieci,które mają tablet,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ancyk

moj prawie 7 latek ma tablet juz kilka miesiecy, umie sie nim poslugiwac bardzo dobrze, sam sobie sciaga gierki a jak mu miejsca brakuje to kasuje. My mamy Samsunga galaxy tab 3 i jestesmy zadowoleni

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bubabaluba

młodsze dzieci mają teraz swoje tablety, nie ma się co martwić, dzieci teraz to obsługę sprzętu mają w jednym paluszku. Jedynie trzeba pilnować co na tym tablecie robi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×