Skocz do zawartości
Belgia.net

Rekomendowane odpowiedzi

kejti

Zalezy do jakiej fundacji nalezy pracodawca twoj badz ojca dziecka, zalezy od sytuacji. Normalnie ojciec ma pierwszenstwo w zlozeniu wniosku, jesli tu pracuje badz jest "zelfstandige". Do takiej fundacji sklada sie wniosek i jest on rozpatrywany i otrzymujesz dalsze zestawy do uzupelnienia. Wszystko zalezy od sytuacji. Tutaj mozesz pobrac wniosek    http://dg.famifed.be/sites/default/files/forms/A-N-072014_0.pdf 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MagdaM

Gdzie jeszcze można się dowiedzieć co z rodzinnym, czemu nie jest wypłacane??

Nie dostałam żadnej informacji, na mój list nikt nie odpowiedział, szefostwu męża powiedziano, że będzie już wypłacone, czekamy miesiąc i nadal nic...

Jakiś dramat :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mika280

Witam, tak jak w tytule interesuje mnie ile w Belgii jest rodzinnego na dziecko? Slyszalam, ze na pierwsze dziecko 90e, rowniez obilo mi sie o uszy, ze 500e, czy ktos moglby mi powiedziec, jak to na prawde wyglada?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mika280

Tak, to akurat wiem, tylko bardziej interesuje mnie ta druga kwota te 500e miesiecznie, bo tez slyszalam o takiej kwocie

 

 

 

  • 90,28 euro na pierwsze dziecko
  • 167,05 euro na drugie dziecko,
  • 249,41euro na trzecie i każde kolejne dziecko.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Tak, to akurat wiem, tylko bardziej interesuje mnie ta druga kwota te 500e miesiecznie, bo tez slyszalam o takiej kwocie

  • 90,28 euro na pierwsze dziecko
  • 167,05 euro na drugie dziecko,
  • 249,41euro na trzecie i każde kolejne dziecko.

To zapytaj te osobe, ktora Ci to mowila.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bella27

witam. mam pytanie. moj syn urodzil sie na poczatku wrzesnia i chcialabym wiedziec od kiedy przysluguje mu zasilek rodzinny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

witam. mam pytanie. moj syn urodzil sie na poczatku wrzesnia i chcialabym wiedziec od kiedy przysluguje mu zasilek rodzinny?

juz za miesiac wrzesien,zlozysz papiery zostanie zaplacone od dnia narodzin dziecka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pologne2016

 

witam. mam pytanie. moj syn urodzil sie na poczatku wrzesnia i chcialabym wiedziec od kiedy przysluguje mu zasilek rodzinny?

juz za miesiac wrzesien,zlozysz papiery zostanie zaplacone od dnia narodzin dziecka

 

 

Witam. Mój synek urodził się 9.09 i Acerta nie policzyła mi rodzinnego od września tylko od października. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweetfraise1

Mam ten sam problem, tyle że mój syn urodził się w lipcu a mi zapłacili pierwszy miesiąc za wrzesień i twierdzą że tak tu jest...dziwne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MinaM

Ja mam tak samo. Córka urodziła sie 2 lipca, a zapłacili mi rodzinne we wrześniu za miesiąc sierpień.. Pytałam sie szefowych w biurze to mówiły ze ponoć tak tu liczą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweetfraise1

No tobie chociaż zapłacili za sierpień a mi nie dopiero w październiku za miesiąc wrzesień, także myślę że mnie oszukali za ten sierpień...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MinaM

Idź zgłoś to, to na pewno ci wyrównają. Jak coś zawsze możesz powiedzieć ze znajomej wyplacili za sierpień wiec dlaczego tobie nie zapłacili.

No tobie chociaż zapłacili za sierpień a mi nie dopiero w październiku za miesiąc wrzesień, także myślę że mnie oszukali za ten sierpień...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bella27

dzieki za odpowiedzi.. partena placi 8 wiec okaze sie czy zaplaca od wrzesnia... juz papiery dawno sa zlozone i nadal czekam...a juz listopad 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneta75

Prawo do świadczeń rodzinnych zaczyna się od miesiąca następującego po miesiącu, narodzin dziecka. Czyli rodzinne placone sa grubo 2 miesiace po narodzinach dziecka. 

 

np: dziecko urodzilo sie 14/01/2014, prawo do świadczeń rodzinnych zaczyna się od 01/02/2014 placone najpozniej do 08/03/2014 za miesiac luty, itd. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×