Skocz do zawartości
Belgia.net

Hak Do Samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

eklerek159

Witam chcialabym sie dowiedziec czy ktos z was zakladal sobie tutaj hak do samochodu jakie sa koszty czy sa specjalne zaklady ktore to wykonuja i jak to pozniej wyglada z przegladem dzieki za informacje 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Podroznik

Nie wiem jak to teraz wygląda ale jakiś czas temu zakładałem w dostawczaku renault hak w Auto5, 180e sobie zażyczyli. A na przeglądzie musisz pamiętać tylko o tym aby była nakładka na hak, lub piłka od tenisa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eklerek159

Nie wiem jak to teraz wygląda ale jakiś czas temu zakładałem w dostawczaku renault hak w Auto5, 180e sobie zażyczyli. A na przeglądzie musisz pamiętać tylko o tym aby była nakładka na hak, lub piłka od tenisa ;)

o dzieki serdeczne a czy potrzebna byla faktura czy jakis papier odnosnie tego zalozenia bo chodzi o to czy mozna to zrobic samemu czy musi byc specjalna firma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Podroznik

W moim przypadku była faktura ale na przeglądzie nikt o to nie prosił.

 

Nie mam pewności ale wydaje mi się że samemu można to zrobić tylko że według obowiązujących standardów nie że by tam jakieś spawy czy lutowanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nieosiagalny 71

W moim przypadku hak zainstalowałem sam . Poprosiłem sprzedawce z Allegro zeby przesłał mi europejska wersje homologacji ( tak na wszelki wypadek ) . Oczywiście otrzymałem taki dokument razem z hakiem . Kupiłem na Allegro bo mozna tam znależć haki do montowania bez wycinania dziury w zderzaku .  Po zamontowaniu pojechałem na przeglad . Mimo że zaznaczyłem ze chcę tylko hak wbić w dowód bo przeglad auta robiłem 3 miesiące temu to i tak auto przeszło całą procedure . Zapłaciłem chyba 36 euro i przeglad liczył się od nowa ( tzn był wazny jeszcze 12 miesiecy ) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×