Skocz do zawartości
Belgia.net

Operator Komorkowy W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

daras28

witam mam juz dosyc kupowania polskich kart. che miec belgijski numer telefonu jaka siec polecacie tak abym byl zadowolony i mogł dzwonic za dobre pieniadze prosze o porady . slyszalem kiedys o base ze to dobra siec ale czekam na was pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bognap43

witam mam juz dosyc kupowania polskich kart. che miec belgijski numer telefonu jaka siec polecacie tak abym byl zadowolony i mogł dzwonic za dobre pieniadze prosze o porady . slyszalem kiedys o base ze to dobra siec ale czekam na was pozdrawiam.

Ja uzywam ortel i jestem zadowolona

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Iwcia

Z mojego doswiadczenia powiem Ci tak: najpierw rozejrzyj sie w jakiej sieci maja telefony Twoi znajomi... na jakie najczesciej bys dzwonil... jednym slowem.

Co z tego, ze kupisz startowke w BASE np. skoro bedziesz glownie dzwonil na PROKSIMUS?

W kazdej sieci, przy kolejnym doladowaniu dostaje sie jakies bonusy, typu darmowe minuty, czy iles tam darmowych smsow... albo jedno i drugie. Ale te minuty czy smsy zwykle mozna wykorzystywac dzwoniac na ta sama siec... wiec... jak wyzej!

A tak w ogole to najlepszy jest abonament, szczegolnie gdy duzo dzwonisz i jeszcze chcialbys korzystac z internetu w komorce...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Jeżeli dzwonisz do Polski najlepszy jest ortel lub lyca,ortel to ta sama firma co base,wiec dzwonisz tanio lub za darmo z ortel na base i odwrotnie,a z base korzysta dużo Polaków,no przynajmiej moich znajomych :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Iwcia

Jezeli ktos dzwoni duzo do PL to najlepiej miec dwa telefony, w jednym miejscowy numer a w drugim ortel czy lyce... ja tak mam... jak sie chce miec wszystko w jednym, to albo traci sie na polaczeniach z Polska, albo na tutejszych...

A propos, z base na ortela polaczenia sa w ramach darmowych minut, cz jakby w jednej sieci (abonament), ale z ortela na base to juz niekoniecznie, sprawdzalam ze znajomym, ktory dzwonil z ortela na moj base i pobieralo mu za polaczenie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magda86

Ja mam lyce, dzwonie do PL na stacjonarne i w Be na stacjonarne za darmo (przy doładowaniu za 10 e) ponieważ dostaje 60 min, z lyca na lyca miedzynarodowo jest w ramach darmowych minut.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Calkiem prosto - idziesz do najblizszego punktu Mobistar, mowisz ze chcesz do nich przejsc i oni wszystko zalatwia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mw0

Osobiście polecam Lycamobile. Dużo znajomych posiada również tą samą sieć i nie narzekają. Opłaty za rozmowy do innych sieci nie są, aż takie wysokie. No ale wiadomo, że nie wszystkim to samo pasuje. 

Ktoś wcześniej wspomniał, najlepiej kupić kartę w takiej sieci do której najczęściej byś dzwonił. Tak jak w moim przypadku lycemobile.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zubek1990

Witam , potrzebeuje pomocy co do oferty telefonicznej w sieci Base . Chodzi mi o oferte z tego linku 

 

http://www.base.be/en/mobile/monthly-plans/base.html

 

oferta B-39  za 39 euro .  

 

Chodzi mi czy ta oferta to  normalna oferta na kartę  czy abonanament , jezeli ta oferta jest na karte chcialbym sie doweidziec jak wyglada tutaj forma opłaty za ta usługę .

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zubek1990

Nie chce dzwonic do polski z tego telefonu .  chce poprostu miec internet smsmy i minuty do wszystkich , nic wiec trudnego teorretycznie . nie chce abonamentu ani ograniczen ze masz 9tys sms (ale w weekendy lub wieczory )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ClarkKent

Jestem w Belgii jakiś czas i do tej pory nie zmieniłem polskiego numeru na belgijski. Jakiego operatora polecacie.? Interesuje mnie dobra oferta na internet mobilny, tani starter, oraz możliwość doładowania przez kupony(zdrapki) ogólnodostępne. Z góry bardzo dziękuję za konkrety!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ustuna

Sluchajcie,a co z zasiegiem tych tanich sieci?Jakie macie doswiadczenia?Ja mam Ortela i bardzo czesto mam slaby zasieg, a smsy czasami nie dochodza do odbiorcy.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Huberto

Jestem w Belgii jakiś czas i do tej pory nie zmieniłem polskiego numeru na belgijski. Jakiego operatora polecacie.? Interesuje mnie dobra oferta na internet mobilny, tani starter, oraz możliwość doładowania przez kupony(zdrapki) ogólnodostępne. Z góry bardzo dziękuję za konkrety!

Jak szukasz taniego internetu mobilnego (rozmów zresztą też) to bierz Mobile Vikings. Dodatkowo przez ich aplikację na smartfony dzwonisz do całej Europy i USA za 5 centów za min nieważne czy komórka czy stacjonarny.

 

Przykładowo: ładujesz za 15e a dostajesz: 2GB internetu, 2000 SMS do wszystkich sieci, 100 min do wszystkich sieci, 300 sms dziennie i 60 min dziennie do twojej sieci. Przy wyższych doładowaniach zwiększają się te ilości znacznie. Działają na zasięgu BASE.

 

Przeniosłem się z Proximusa i jestem zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×