Skocz do zawartości
Belgia.net

Rva

Rekomendowane odpowiedzi

nemol

Witam

Mam pytanko odnośnie praw jakie przysługują osobie , która pracuje na pół etatu.

Dostałam pisma z RVA.be  i nie bardzo orientuje się jakie mam prawa a wersji słyszę kilka 

Jestem krótko w Belgi więc proszę o pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nemol

no wlasnie nie napisalas o co ci chodzi. RVA podlega ministerstwu pracy i hhhhmmm nie zawsze sa przychylni pracujacym.....

Dostalam do wypelnienia formularz c131a i c63weerkart ale moj niderlandzki nie jest na takim poziomie bym je zrozumiala ;/ wiec prosze o pomoc jezeli bedzie trzeba moge wyslac badz wrzucic skany :).....

 

nic nie wysylalam pracuje ogolnie w 3ech firmach w jedenej 5godz<kontrakt> drugiej 6godz<kontrakt> i 3ciej za czeki do sprzatania 14godzin papiery te dostalam z firmy w ktorej pracuje 14godzin z tego co wiem mam je zaniesc do zwiazkow ale ja nie jestem zapisana w zadnych zwiazkach niewiem czy jest to do konca potrzebne wiec szukam pomocy narazie tutaj :) ciezko mi sie dogadac gdyz duzo fachowych slow i nie rozumiem wszystkiego ;/ Pozdrawiam i zycze na wyrozumialosc i pomoc :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

pierwszy do wypelnienia przez ciebie jesli w ts mialas dni bezrobotne z winy klienta ,drugi naglowki wypelnia twoj pracodawca ts,i wszystko do nich po wypelnieniu wysylasz lub zanosisz lub moze to zrobic twoj pracodawca

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nemol

rozumiem ale w pierwszym niemialam dni wolnym z winy klijenta jeszcze a na odeslanie papieru mam 2 miesiace wiec co mam zaznaczyc?? drugi papier mam po czesci wypelniony przez Ts ale ja niewiem co mam dalej wypelnic ktore rubryki pozaznaczac ;/ papiery dostalam od Ts

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×