Skocz do zawartości
Belgia.net

Piłka w GENK

Rekomendowane odpowiedzi

marcin007141

Co jest ludzie z dnia na dzien coraz lepsza pogoda czy wy wszyscy w domu musicie siedziec odzywc sie nie musi byc sam genk moze okolice

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
newconnects

Cos cisza na forum. Jesli ktos ma ochote pograc to mozemy sie zgadac w kilka osob lub moze juz gdzieś gracie to dajcie znać, okolice Genk, Hasselt i Sint-Truiden

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin007141

Cos cisza na forum. Jesli ktos ma ochote pograc to mozemy sie zgadac w kilka osob lub moze juz gdzieś gracie to dajcie znać, okolice Genk, Hasselt i Sint-Tja bym byl chetny

 do pogrania w polke teraz znów mieszkam w gent wiec jesli sa dalej chetni to mozemy sie spotkac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin007141

to kidy sie spotykamy moze niedziele tylko czy ktos wie gdzie mozna pograc w gent

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
newconnects

Wszystko bylo by ok tylko ja i Thomas mieszkamy w okolicach Genk a wy w Gent a to juz kawalek drogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin007141

Przepraszam pomylilo mi sie ja mieszkam w GENK wiec kiedy proponujesz moze w niedziele co

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
newconnects

To juz jest nas trzech ale to jeszcze za malo zeby cos pograc. Mysle ze jeszcze z 5 osob by sie przydalo. Tak wiec zapraszamy chetnych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tomatrix231

Witam. 

Mieszkamy z kolesiem w Maaseik wiec kawalek mamy ale chetnie byśmy sie przyłączyli wiadomo juz cos wiecej ?:) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
newconnects

Tak wiec jest nas juz razem pieciu, to jeszcze ze trzy osoby i mozemy coz razem zagrac. Chetnych zapraszamy do dyskusji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin007141

no spoko nastepny weekend mozemy sie umowic tylko trzeba znalesc jakies boisko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
cadcad

Witam. To ja też był bym chętny na piłeczkę w następnym tygodniu. Najlepiej niedziela, może sobota po południu. Mieszkam w Diest, więc jeśli dla was to nie problem to mam obadane blisko siebie dwa trawiaste boiska (większe i mniejsze). Jeśli macie coś w Genk, to też nie problem żebym podjechał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
newconnects

Dla mnie to mozemy i w Diest grac, jezeli wszyscy wyraza chec, a jest nas razem 6 osob, to mozemy w weekend zagrac. Moze 6 osob to niewiele ale na pierwszy raz wystarczy. Dla mnie najlepiej sobota lub piatek wieczor. Co Wy na to? Mozemy tez poczekac na kolejnych chetnych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin007141

dla mnie nie ma problemu ale na 6 osob to malo kolo mnie  kolo domu jest male boisko asfaltowe wiec na 3/3 by wystarczylo niech decyduja wszyscy i bysmy cos zagrali

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×