Skocz do zawartości
Belgia.net

Odliczenie dziecka od podatku

Rekomendowane odpowiedzi

MaLa

Mam pytanko moze ktos z was zna odpowiedz. Moje dziecko urodzilo sie we wrzesniu 2013 roku czy rozliczajac sie teraz za 2013 rok bede mogla odpisac sobie go od podatku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darek1972w

Witam mam pytanie dotyczące podatku ,, chciałbym sie dowiedzieć co moge odliczyć od podadtku, mam dwoje małych dzieci żona nie pracuje, ja pracuje sam legalnie jako pracownik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darek1972w

Najlepiej i najpewniej odpowie Ci ksiegowa, ktora Cie rozlicza.

 

ja nie mam ksiegowej  mieszkam na scharbek i tutaj jest biuro do którego chodzą ludzie sie rozliczać nie pamietam nazwy ponieważ robi to moja żona, i nie wiem co można odliczyc od podadtku zarobki mam około 1400 eu na 4 osoby

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

No ale ktos Cie rozliczal za ubiegly rok przeciez...

Nie wiem czy jest cos co mozesz odliczyc jako pracownik, raczej nic, za to zona i dwoje dzieci na utrzymaniu bardzo obnizaja podatek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

No ale ktos Cie rozliczal za ubiegly rok przeciez...

Nie wiem czy jest cos co mozesz odliczyc jako pracownik, raczej nic, za to zona i dwoje dzieci na utrzymaniu bardzo obnizaja podatek

mozna odliczyc :oszczednosci w banku tzw narosle odsetki,wysylane pieniazki jako "aide familiale twoim rodzicom na ich imienne konto,zwrot czesci abonamentow stib,jesli zaklad pracy nie zwraca w 100%.tyle mojej wiedzy bo sama to odliczam rokrocznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darek1972w

Czy da sie w belgii wyzyc 4-osobowej rodzinie za 1400euro? W jakim wieku sa dzieci?

 

musze jakoś żyć czasami dorabiam na czarno,włśnie z tego powodu że mam małe dzieci 3 i 5 lat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

przy takich dochodach i rodzinie to będziesz mieć raczej zwrot podatku, plus belastingkrediet na dzieci 2x360e (chyba ze kwota za 2014 ulega zmianie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×