Skocz do zawartości
Belgia.net

Ortodonta Dla Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

asiolek

Poszukuje takowego.Moze byc Polak chociaznie tylko.Byle zajal sie konkretnie zebamimego syna.

Jaki moze byc tez koszt wizyty?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salamandra

moja jedenastoletnia córka ma mieć wizytę u ortodąty. chciałabym zapytać jakie są koszty z tym związane. czy mituel zwraca 100% tak jak u dentysty? słyszałam że taki aparat jest bardzo drogi, nawet 1000e.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aghe

u nas koszt całego leczenia to 1995 euro- ubezpieczalnia zwróciła 750 euro + 370 euro specjalnej premii - ale wcześniej musi wyrazić zgodę na leczenie. Nasz ortodonta na pierwszej wizycie zrobił nam kosztorys i wysłał list do CM z prośbą o zgodę na leczenie. Po ok. tygodniu dostałam list zwrotny ze zgodą. Jest to dużo pieniędzy, ale płatność jest rozłożona w czasie- u nas trwało to prawie 2 lata- więc można sobie z tym poradzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
klaudia2415

A czy zna ktos z panstwa polskiego ortodonte ktory wykonuje aparaty ortodontyczne nie tylko dla dzieci ?? poniewaz planuje zalozyc aparat na wlasne zeby , i chce skontaktowac sie z dobrym polskim ortodonta .bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salamandra

A czy zna ktos z panstwa polskiego ortodonte ktory wykonuje aparaty ortodontyczne nie tylko dla dzieci ?? poniewaz planuje zalozyc aparat na wlasne zeby , i chce skontaktowac sie z dobrym polskim ortodonta .bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam :)

 

witam. właśnie byłam z córką u p.jagodzińskiej. bardzo miła i kompetentna. oto namiary:rue.general ruquoy 31 anderlecht. 0495 54 75 11

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×