Skocz do zawartości
Belgia.net

Oszczędnośći

Rekomendowane odpowiedzi

lisek

WItam od pewnego czasu oszczędzam pieniądze na zwykłym koncie w kbc i mam pytanie czy jest tu jakiś podatek od konta od tego ile mam na koncie ? (po prostu nie wyplacam pieniedzy i zebrałem sobie trochę)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

WItam od pewnego czasu oszczędzam pieniądze na zwykłym koncie w kbc i mam pytanie czy jest tu jakiś podatek od konta od tego ile mam na koncie ? (po prostu nie wyplacam pieniedzy i zebrałem sobie trochę)

KAZDE PIENIADZE NA KONTACH BANKOWYCH OSZCZEDZANE SA OPODATKOWANE PLUS SA TEZ ODSETKI ?TE WLASNIE ODSETKI CO ROK MOZESZ ODLICZYC OD SWEGO PODATKU?TAK JAK NP OSZCZEDZASZ NA PENSION?GWARANCJA LOCATIV WPLACONA DO BANKU TEZ PROCENTUJE I TO TEZ MOZESZ ODLICZYC ITP

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
evian

WItam od pewnego czasu oszczędzam pieniądze na zwykłym koncie w kbc i mam pytanie czy jest tu jakiś podatek od konta od tego ile mam na koncie ? (po prostu nie wyplacam pieniedzy i zebrałem sobie trochę)

 

Wszystko zalezy od tego, jakie masz konto. Sa konta zwykle oszczednosciowe w ktorych kwota odsetek mniejsza niz chyba 1900 € jest zwolniona z podatku, ale sa tez takie gdzie ta zasada nie obowiazuje. Dowiedz sie w banku, jakie masz konto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lisek

 

WItam od pewnego czasu oszczędzam pieniądze na zwykłym koncie w kbc i mam pytanie czy jest tu jakiś podatek od konta od tego ile mam na koncie ? (po prostu nie wyplacam pieniedzy i zebrałem sobie trochę)

 

Wszystko zalezy od tego, jakie masz konto. Sa konta zwykle oszczednosciowe w ktorych kwota odsetek mniejsza niz chyba 1900 € jest zwolniona z podatku, ale sa tez takie gdzie ta zasada nie obowiazuje. Dowiedz sie w banku, jakie masz konto.

 

Dziekuje bardzo za info :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×