Skocz do zawartości
Belgia.net

Przelew Z Polski Do Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

kajek

Potrzebuję przelać pieniądze z Polski do Belgii. Western Union jest najszybszy ale odpada ze względu na koszta... Znacie polecicie coś innego w tym zakresie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malineczka00

Ja kiedyś korzystałam z western union i faktycznie mimo tego, że pieniądze szybko dochodzą, koszta są wysokie. Duży tańszy i równie szybki jest np. EasySend. Jak ostatnio robiłam przelew przed 11 czasu lokalnego to jeszcze tego samego dnia moja mama otrzymała pieniądze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet

Potwierdzam, ze easysend.pl wyjdzie Ci najtaniej. Przelew do 2k zł to koszt 19 zł, przelew do 5 k zł to koszt 9 zł a przelew powyżej 5 tys jest za darmo. Poza tym mają tam dobre kursy (nie to co w bankach) a przy większych kwotach możesz dodatkowo negocjować kurs wymiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malineczka00

Faktycznie mieliście rację ;) Przelew zrobiłam przez EasySend w euro i ta opcja wyszła mi najtaniej, dziękuję za pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milosz

Stworzyłem swój temat ale koledzy z forum podpowiedzieli mi żebym tutaj napisał.. tak to jest jak się jest nowym :) trochę spieszyło mi się - wiecie Święta coraz bliżej :) a ja nie chciałbym zostawiać tego przelewu na ostatnią chwilę.. Tak jak pisałem w po przednim temacie "Przelew Pieniędzy Z Polski Do Belgii" w jaki sposób wy robocie takie przelewy? zapoznałem się z powyższymi wpisami ale może są jakieś inne jeszcze sposoby. Czy ten Easysend jest najtańszy obecnie? czy może coś się zmieniły oferty?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kajek

 Czy ten Easysend jest najtańszy obecnie? czy może coś się zmieniły oferty?

 

Tak, jest najtańszy. Poza tym nie robią w wała na przewalutowaniu. Mają urynkowione kursy - nie to co w bankach itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×