Skocz do zawartości
Belgia.net

Chirurg dentysta

Rekomendowane odpowiedzi

mayoffka

Szukam chirurga dentystycznego do usunięcia "8". Może ktoś z was korzystał z ich usług.

Jakieś namiary,info, w Brukseli.

Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
anulka22334

A czy dr.Olszewski zajmuje sie tez wstawianiem implantow.Moze ma ktos namiary na dobrego implantologa-zalezy mi na czasie-dzieki z gory za odp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
111111

Clinique St Luc - dr Olszewski.

Czy zajmuje się również aparatami na zęby? Czy ktoś już to przechodził i może podzielić się info, cenę, czas itd? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

A czy dr.Olszewski zajmuje sie tez wstawianiem implantow.Moze ma ktos namiary na dobrego implantologa-zalezy mi na czasie-dzieki z gory za odp.

Po implanty jedz do Polski, wychodzi duzo taniej nawet jesli masz tutaj dentalie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
anulka22334

Akurat to byl wypadek w pracy i szukam tutaj,wiem ze w Polsce jest taniej ale w wypadku robienia w Polsce ubezpieczanie mi tego nie pokryje.

A wiec ponawiam temat,czy ktos zna implantologa-dobrego implantologa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mayoffka

Clinique St Luc - dr Olszewski.

A jakiś telefon bezpośrednio do niego?może wiecie w jakiej cenie jest usunięcie tej trefnej "8".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

implantologia w klinice saint luc tel.02 764 57 02

 

 

Pr Hervé REYCHLER Dr Michèle MAGREMANNE Pr Pierre MAHY Pr Raphaël OLSZEWSKI Dr Michel THONE

 

Consultants

 

Dr Jeroen DOCKX

 

Pathologies Etage-Local Rendez-vous
ou accueil Stomatologie EMDS 0 02 764 57 02 Chirurgie maxillo-faciale EMDS 0 02 764 57 02 Oncologie EMDS 0 02 764 57 02 Reconstruction EMDS 0 02 764 57 02 Implantologie EMDS 0 02 764 57 02 Douleurs oro-faciales EMDS 0 02 764 57 02 Chirurgie orthognathique EMDS 0 02 764 57 02 Kinésithérapie maxillo-faciale EMDS 0 02 764 57 02 transparent.gifMr L. PITANCE    

 

Contacts Secrétariat (pas de rendez-vous):  02 764 57 02   02 764 57 05 (hospitalisation) Fax:  02 764 58 76
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Hej, wystarczy ze pojdziesz do zwyklego dentysty i on powinien dac ci namiary na stomatologa ktory zajmuje sie takimi sprawami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mayoffka

Hej, wystarczy ze pojdziesz do zwyklego dentysty i on powinien dac ci namiary na stomatologa ktory zajmuje sie takimi sprawami.

 

Akurat nie każdy stomatolog potrafi usunąć 8, przeważnie robi to chirurg szczękowy.Moja dentystka dała mi namiary,ale wolałabym u polskiego chirurga to zrobić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Hej, wystarczy ze pojdziesz do zwyklego dentysty i on powinien dac ci namiary na stomatologa ktory zajmuje sie takimi sprawami.

 

Akurat nie każdy stomatolog potrafi usunąć 8, przeważnie robi to chirurg szczękowy.Moja dentystka dała mi namiary,ale wolałabym u polskiego chirurga to zrobić.

U Polskiego zaplacisz kolosalna kwote. Niedawno znajomej corka usowala wszystkie osemki w szpitalu st michelle przyjdzie im faktura na 1500 euro z czego hospitalia pokryje imwszystki. Oczywiscie nie robili tego u polaka bo koszty dwa razy wyzsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mayoffka

 

 

Hej, wystarczy ze pojdziesz do zwyklego dentysty i on powinien dac ci namiary na stomatologa ktory zajmuje sie takimi sprawami.

 

Akurat nie każdy stomatolog potrafi usunąć 8, przeważnie robi to chirurg szczękowy.Moja dentystka dała mi namiary,ale wolałabym u polskiego chirurga to zrobić.

U Polskiego zaplacisz kolosalna kwote. Niedawno znajomej corka usowala wszystkie osemki w szpitalu st michelle przyjdzie im faktura na 1500 euro z czego hospitalia pokryje imwszystki. Oczywiscie nie robili tego u polaka bo koszty dwa razy wyzsze.

Tak,tak hospitalia pokryje wszystkie koszta,ale powyżej iluś tam lat hospitalia nie zwraca nic.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Czy w bxl jakiś stomatolog wykonuje extrakcję zęba w znieczuleniu ogólnym?Ma ktoś może namiar na taki gabinet?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×